Dziennik cwaniaczka 15. Zupełne dno

Tom 15 cyklu Dziennik cwaniaczka

Wakacje w starym wozie kempingowym wujka Gary'ego? Brzmi jak przygoda! Rodzina Grega zamierza spędzić to lato w prawdziwej, najprawdziwszej głuszy. Tylko że w głuszy na ogół grasują jej niezbyt gościnni mieszkańcy - namolne niedźwiedzie, żarłoczne kleszcze i najgorsze z nich wszystkich - SKUNKSY. Czy urlop na łonie natury, który był szczytem marzeń Heffleyów, okaże się zupełnym dnem?

Jeff Kinney jest twórcą internetowych gier komputerowych oraz serii książek ,,Dziennik cwaniaczka", numeru jeden na liście bestsellerów ,,New York Timesa". W 2009 roku czasopismo ,,Time" umieściło go wśród Stu Najbardziej Wpływowych Ludzi Świata. Jeff stworzył też www .poptropica. com, jeden z Pięćdziesięciu Najlepszych Portali Internetowych według ,,Time". Dzieciństwo spędził w Waszyngtonie, a w 1995 roku przeniósł się do Nowej Anglii. Obecnie z żoną i dwoma synami mieszka w Massachusetts, gdzie razem z rodziną prowadzi księgarnię An Unlikely Story.

Informacje dodatkowe o Dziennik cwaniaczka 15. Zupełne dno:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-03-22, Ocena: 4, Przeczytałem,

WAKACJE W KRZYWYM ZWIERCIADLE

Co prawda w chwili, gdy piszę te słowa, za oknem pada śnieg, jednak najnowszy tom „Dziennika Cwaniaczka” to lektura wakacyjna. Nie ważne jednak czy będziecie ją czytać w wakacje, czy o jakiejkolwiek innej porze roku, zabawa jak zawsze jest świetna. I chociaż to już piętnasty tom, seria ani na moment nie traci swojej jakości i gwarantuje rozrywkę na naprawdę wysokim poziomie.

Po wydarzeniach z „Totalnej demolki”, rodzina Heffleyów znajduje się w nienajlepszej sytuacji życiowej. Co gorsza chcieliby się wybrać na wakacje, ale z powodu braku funduszy, nie są w stanie tego zrobić. Nie poddają się jednak, szukając takiej formy spędzenia czasu, która nie będzie wymagała dużych nakładów finansowych. I wtedy pojawia się niecodzienna szansa: camper. W samochodzie nie będą musieli martwić się o hotele i tym podobne rzeczy i będą mogli spędzić wakacje, jakie by chcieli. Szybko jednak okazuje się, że rodzinna wyprawa na łono natury może zmienić się w kolejny koszmar w ich życiu. Czy uda im się jednak choć trochę zaznać upragnionego spokoju? I czy znów wyjdą obronną ręką z tego, co ich czeka?

Paczka cwaniaczka. I-VI
Jeff Kinney0
Okładka ksiązki - Paczka cwaniaczka. I-VI

Niezwykła gratka dla fanów ,,Dziennika cwaniaczka". Bestsellerowa seria o przygodach Grega Heffleya teraz w promocyjnym zestawie 6 części...

Dziennik cwaniaczka 14. Totalna demolka
Jeff Kinney0
Okładka ksiązki - Dziennik cwaniaczka 14. Totalna demolka

Remont domu?! To chyba najgorszy pomysł, na jaki kiedykolwiek wpadła mama. Poznajcie głównych bohaterów tej pięknej katastrofy: koty grzęznące w świeżutkim...

Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun