reklama

DzieLnik z podróży

"Jeden mężczyzna i trzy kobiety. On meksykańskie chili przerabia na swojski sos myśliwski, wspiera zapracowaną żonę i prowadzi humorystyczne dialogi z córeczkami. Trudno nie zacząć kolejnego rozdziału". (Z recenzji Marty Zucker, konsultantki i autorki m.in. Kobiety globalne w świecie start-upów. Rozmowy w Dolinie Krzemowej)

"Californication, Arizona Dream czy ojciec w roli matki w Ziemi Obiecanej? Jakie sukcesy i trudności czekają polskich startupowców w Dolinie Krzemowej, a jakie ich rodzinę przeflancowaną na obcy grunt? Oceńcie sami". (Dorota Starzyńska, wydawca i dyrektor wydawniczy [Infor SA, Wydawnictwo Wiedza i Praktyka, Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji], podróżniczka).

"Opowieść o podążaniu za marzeniami, które w obliczu codzienności sprowadza się niejednokrotnie do błądzenia i zagryzania zębów. Lektura obowiązkowa dla każdego startupowca". (Krzysztof Sobczak, CEO w emplocity.com).

Mariusz Szczepaniak, urodzony w 1971 r., absolwent Politechniki Łódzkiej, na 20 lat związał życie zawodowe z budownictwem. Z jego udziałem zrealizowano takie projekty jak Focus i Złote Tarasy w Warszawie, a także Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu. Z zamiłowania domator zmuszony okolicznościami do podróżowania i wspinaczki w Alpach, Himalajach i Górach Sokolich. U podnóża Gór Skalistych zatrudnił się w start-upie technologicznym, założonym przez absolwentów MIT. Konstruuje urządzenia do przetwarzania odpadów plastikowych na olej napędowy. Wraz z żoną i dwiema córkami mieszka w okolicach Salt Lake City.

Informacje dodatkowe o DzieLnik z podróży:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Data wydania: 2019-05-06
Kategoria: Inne

Tagi: bóg Literatura podróżnicza

Kup książkę DzieLnik z podróży

DzieLnik z podróży - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung