Dwoje na wirażu

Tom 18 cyklu Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty

Starszy brat - nawet najbardziej nieznośny - może mieć swoje zalety, zwłaszcza jeśli ma przystojnego kolegę. A przyjaciel brata Shawny, Chuck, jest właśnie najprzystojniejszym chłopakiem pod słońcem. Niestety, widzi w niej wyłącznie młodszą siostrę kolegi, którą zna od dziecka.

Tymczasem wielkimi krokami zbliża się doroczny bal gwiazdkowy, a Shawna o niczym nie marzy tak, jak o tym, by wybrać się na tę imprezę u boku Chucka. Być może pomysł na pracę po lekcjach i wciągnięcie w to brata i jego kolegi wypali i Shawna nie tylko podreperuje swoje finanse, ale i przekona się, że jest już wystarczająco dorosła. Dorosła na tyle, żeby kochać... i być kochaną!

Informacje dodatkowe o Dwoje na wirażu:

Wydawnictwo: Da Capo
Data wydania: 1997 (data przybliżona)
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
ISBN: 83-7157-062-7
Tytuł oryginału: Partners in love
Tłumaczenie: Artur Gerard

Kup książkę Dwoje na wirażu

Dwoje na wirażu - opinie o książce

Avatar użytkownika - takahe
takahe
Przeczytane:2015-01-14, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki w 2015 roku, pożyczone ;),
Miło było powrócić do młodzieżowej literatury. Dwoje na wirażu to zdecydowanie książka o młodzieży dla młodzieży. Sięgnęłam po nią gdyż potrzebowałam czegoś lekkiego a ta książka idealnie pasowała. Która z nas nie marzyła o kolegach starszego brata. Shawnie to marzenie się spełniło. Jej starszy brat ma wielu przystojnych kolegów jednak jej wpadł w oko ten jeden który wydaje się że nie zwraca na nią uwagi. Jednak jak to zwykle w takich książkach bywa okazuje się że ona również wpadła mu w oko.
Avatar użytkownika - Aramina
Aramina