reklama

Doktor Hania Humorek

Hania wpadła w poniedziałkowy zły humorek, ale minął on natychmiast, kiedy tylko okazało się, że jej klasa ma się zająć projektem na temat ludzkiego ciała. Dzieci będą poznawać budowę szkieletu, czaszki i odwiedzą szpital, gdzie zobaczą prawdziwych lekarzy. Hania razem z przyjaciółmi zamierza przeprowadzić eksperyment, przez który tylko sklonuje swoje problemy.

Informacje dodatkowe o Doktor Hania Humorek:

Doktor Hania Humorek - opinie o książce

Avatar użytkownika - inthefuturelondo
inthefuturelondo
Przeczytane:2021-10-10,

Co powiecie na pierwszą na świecie dziewczynkę lekarza? Tak, Hania ma ogromne ambicje i zrobi wszystko, by otrzymać ten zaszczytny tytuł. Nawet jeśli będzie musiała przynieść do szkoły pępowinę swojego brata... Na lekcjach Hania i jej przyjaciele dowiadują się o tajemnicach ludzkiego ciała, a także będą musieli przeprowadzić własne eksperymenty medyczne. Tylko co ma wymyślić Hania?

Ta część spodobała mi się zdecydowanie bardziej niż tom czwarty. Przyznaję to bez bicia i jestem w stanie zmierzyć się z krzywymi spojrzeniami wielu osób. Wątek dotyczący poznawania budowy ciała człowieka, jego szkieletu oraz innych ciekawostek z tym związanych bardzo mi się spodobał i jestem pewna, że ta książeczka będzie w stanie przelać na najmłodszych mnóstwo wiedzy.

Po raz kolejny, pióro autorki bardzo przypadło mi do gustu i sprawiło, że lektura tej pozycji była czystą przyjemnością. Wiadomo, że może nie była to najwybitniejsza powieść, lecz dla samej przyjemności, którą czerpię z czytania książek, jestem gotowa jej dać całkiem wysoką ocenę. Główna bohaterka może i jest głupiutka, ale dzięki temu, że na stronach tej książki dowiaduje się ona wielu ważnych rzeczy, czytelnicy mogą się z nią zżyć, a przy okazji również zdobyć cenną wiedzę.

Książka ta bardzo przypadła mi do gustu i jestem w stanie ją polecić każdemu młodemu odbiorcy. Jeżeli macie w gronie swoich bliskich takiego kogoś, kto na przykład lubi czytać, ale nie wie co, lub nawet nie lubi książek - podsuńcie mu Hanię Humorek. Być może poprawi im ona ich humorek. ;)

Hania Humorek zostaje gwiazdą
McDonald Megan0
Okładka ksiązki - Hania Humorek zostaje gwiazdą

Tym razem Hania Humorek zazdrości Julce Wróbel zdjęcia na pierwszej stronie gazety. Próbuje więc na różne sposoby także zdobyć sławę. Ale wszystkie jej...

Hania Humorek. Hania Humorek ogłasza niepodległość
McDonald Megan0
Okładka ksiązki - Hania Humorek. Hania Humorek ogłasza niepodległość

Hania Humorek poznała historię rewolucji amerykańskiej i nabrała ochoty na wolność i niezależność. Nie chce już słuchać poleceń rodziców i zamierza się...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung