reklama

Dojść do słonecznej strefy. Antologia współczesnej poezji węgierskiej

Antologia współczesnej poezji węgierskiej w wyborze, przekładach i opracowaniu Jerzego Snopka. Zawiera utwory następujących autorów: István Bella, Ottó Tolnau, József Utassy, Endre Rózsa, Benedek Kiss, György Petri, Imre Oravecz, Árpád Farkas, István Kovácz, Govács, Gáspár Nagy, Zsófia Balla, Péter Kántor, Ákos Szilágyi, Zsuzsa Rakovszky, Gábor Csordás, Balázs Györe, LajosParti Nagy, Géza Szöcs, Tibor Zalán, János Sziveri, András Ferenc Kovács, Krisztina Toth, Gábor Zsille, János Lackfi, Anna T. Szabó, Krisztián Peer, Orsolya Karafiáth i Dánie Varró. Książka wydana z poocą Węgirskiego Instytutu Kultury w Warszawie.

Informacje dodatkowe o Dojść do słonecznej strefy. Antologia współczesnej poezji węgierskiej:

Wydawnictwo: Studio Emka
Data wydania: 2010-10-15
Kategoria: Poezja
ISBN: 978-83-60652-88-6

Kup książkę Dojść do słonecznej strefy. Antologia współczesnej poezji węgierskiej

Dojść do słonecznej strefy. Antologia współczesnej poezji węgierskiej - opinie o książce

Avatar użytkownika - rymierz
rymierz
Przeczytane:2014-02-25, Ocena: 6, Przeczytałem,
Jerzy Snopek0
Okładka ksiązki - Tak! Jestem przyjacielem Jezusa. Teczka pomocy do nauczania religii dzieci pięcioletnich

Teczka pomocy z materiałami dla katechety zawiera: o kolorowe zdjęcia i ilustracje, o szopkę na Boże Narodzenie z kartonu. Materiały z teczki...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung