Dobranocki znane i nieznane. Opowieści do czytania przed snem

Czas układania się do snu jest dla dzieci bardzo ważnym momentem w ciągu dnia. Kiedy proszą o bajkę na dobranoc, dobrze jest mieć pod ręką zbiór pełen opowieści, które pomogą dziecku wyciszyć się i spokojnie zasnąć.

Ta przepiękna książka z ilustracjami Anny Láng zawiera bajki znane na całym świecie, jak i te mniej znane. Znajdziemy tu baśń o Kocie w Butach czy o Śpiącej Królewnie, ale także opowieść o złotych pomarańczach czy o dzielnym koliberku i wiele innych historii z różnych kultur.

Tak bogaty zbiór bajek z bliskich i dalekich zakątków świata daje dorosłym szeroki wybór wartościowych historii na dobranoc. Przeczytanie każdej z nich zajmie najwyżej pięć minut. To idealny wstęp do świata literatury i sposób, by każdego dnia rozwijać dziecięcą wyobraźnię.

Informacje dodatkowe o Dobranocki znane i nieznane. Opowieści do czytania przed snem:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2024-10-21
ISBN: 9788383531915
Tytuł oryginału: 5 Minutes Bedtime Stories

Tagi: Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży Tradycyjne opowieści i baśnie dla dzieci i młodzieży Opowiadania dla dzieci i młodzieży Dzieci od ok. 4 lat

Kup książkę Dobranocki znane i nieznane. Opowieści do czytania przed snem

Zrozum! Zdaj! Zapamiętaj! Poradnik skutecznej nauki
opracowanie zbiorowe 0
Okładka ksiązki - Zrozum! Zdaj! Zapamiętaj! Poradnik skutecznej nauki

Wszystkim zależy na tym, aby dzieci nie tylko zaliczały kolejne klasy, ale przede wszystkim nauczyły się uczyć, podejmować wyzwania, kreatywnie rozwiązywać...

Usagi Yojimbo: Bunraku i inne opowieści. Tom 1
opracowanie zbiorowe0
Okładka ksiązki - Usagi Yojimbo: Bunraku i inne opowieści. Tom 1

Nowe przygody Usagiego, szlachetnego ronina walczącego z ziemskimi i nadnaturalnymi niebezpieczeństwami czyhającymi w dawnej Japonii, po raz pierwszy w...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski