DISCO POLO. Wiedźmin i gumy kulki czyli III RP oczami niekrytego krytyka

Niekryty Krytyk, okrzyknięty władcą You Tuba, odsłania swoją młodość.
Czy w czasach przedsmartfonowych i przedfejsbukowych można było w ogóle żyć? I jakie to było życie? Jak można było funkcjonować bez codziennego informowania znajomych o spożytym posiłku lub aktualnym stanie emocjonalnym. Tweetowanie odbywało się przez balkon z użyciem megafonu, a hejterów banowało się za pomocą procy i szklanej kulki.

Informacje dodatkowe o DISCO POLO. Wiedźmin i gumy kulki czyli III RP oczami niekrytego krytyka:

Wydawnictwo: Czerwone i czarne
Data wydania: 2016 (data przybliżona)
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Ilustracje:Paweł Panczakiewicz/ Paweł Kuranda/ Seweryn Cieślik

Kup książkę DISCO POLO. Wiedźmin i gumy kulki czyli III RP oczami niekrytego krytyka

DISCO POLO. Wiedźmin i gumy kulki czyli III RP oczami niekrytego krytyka - opinie o książce

Avatar użytkownika - Aramina
Aramina
Przeczytane:2019-04-12, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Ta książka jest na swój sposób naprawdę dobra.Pełna ironii, zabawnych haseł, niezapomnianych historii. Niewątpliwie przypomniała mi ona o latach mojej młodości. O czasach sprzed Facebooka, Instagrama i Snapa. O czasach gumy kulki zamiast dopalaczy. O czasach zbierania karteczek zamiast lajków. O czasach spotykania się przy trzepaku, a nie w McDonaldzie. O czasach (pomimo wszystko) pod pewnym względem lepszych. No i te trafne uwagi autora! Nic, tylko wziąć do ręki długopis i je zapisywać, żeby zapamiętać je na długie lata ;)

Mega zabawna książka , która przyczyni się do wspomnień lat młodzieńczych roczników urodzonych w szczególności, w latach 80-tych.

Autor przypomina nam stare przedmioty, takie jak na przykład: okrągła guma balonowa, rosyjska gra " jajka", książki telefonicznie , niektóre odzywki np: " jesteś u pani", a także sportowców sprzed lat, czy też muzykę i zespoły.

Wspaniały powrót do przeszłości przetkany wybuchami śmiechu, autor nie cedzi słów, wali prosto z mostu. Trafia w samo sedno , daje odczuć, że to co dzieje się w dzisiejszych czasach to zupełny " kosmos".

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski