Dinozaury. Kocham rysować

,,Kocham rysować" to seria do nauki rysowania dla każdego, kto chciałby przenieść na kartkę wszystko to, co sobie wymarzy! Wystarczy podążać za instrukcjami krok po kroku, kreska po kresce, aby stworzyć przerażającego tyranozaura czy latającego pterodaktyla. Rysowanie z tą książką jest takie proste!

W środku ,,Dinozaury. Kocham rysować" czekają na was zadania do wykonania wraz z jasno opisanymi poleceniami, jak narysować poszczególne gatunki dinozaurów. Nie potrzebujecie dodatkowych kartek, jedynie ołówek lub kredki, aby stworzyć fantastyczny rysunek! Dodatkowo w książce znajdziecie naklejki do ozdabiania swoich rysunków.

Nauka rysowania pobudza wyobraźnię, rozwija kreatywność oraz ćwiczy uważność i skupienie. A przede wszystkim to świetna zabawa!

Informacje dodatkowe o Dinozaury. Kocham rysować:

Dinozaury. Kocham rysować - opinie o książce

Avatar użytkownika - MaleKsiazkoweMol
MaleKsiazkoweMol
Przeczytane:2024-03-06, Ocena: 6, Przeczytałem, Nauka rysowania , Mam,

Tyranozaur, ichtiozaur, diplodok, stegozaur, triceratops, a może jednak ankylozaur?

Wasze dzieci mają ulubione dinozaury? 😅

U nas najbardziej lubiane są diplodoki i stegozaury.

Nie pytajcie, dlaczego akurat te... 😅

Wiecie jak wyglądają te „dinusie”?

Rysowanie diplodoków opanowałam już niemal do perfekcji! Były już okazy różowe z gwiazdkami, z tęczowym brokatem, czarne w kropki i takie „tradycyjne”.

Dzięki książce „Kocham rysować Dinozaury” możecie wspólnie nauczyć się i potrenować rysowanie ponad dwudziestu wymarłych, prehistorycznych gadów. Znajdziecie tutaj nawet wskazówki jak narysować szkielet dinozaura i gniazdo z jajami tyranozaura!

Instrukcje są bardzo przejrzyste i proste, swoich sił w rysowaniu mogą spróbować nawet przedszkolaki. Na końcu znajdują się ładne, kolorowe naklejki, którymi można ozdabiać rysunki dinozaurów lub wykorzystać je do innych „celów”.

Ciekawym urozmaiceniem są naklejki do samodzielnego pokolorowania.

Avatar użytkownika - katee87
katee87
Przeczytane:2024-03-01, Ocena: 6, Przeczytałem,

Dziś chciałabym podzielić się z Wami recenzją dwóch fantastycznych książek, które przyciągną uwagę zarówno małych, jak i dużych entuzjastów niełatwej sztuki rysowania. "Kocham rysować. Dinozaury" oraz "Kocham rysować. Zwierzęta" to pozycje, które rozwijają kreatywność i umiejętności rysunkowe każdego, kto po nie sięgnie.

"Kocham rysować Dinozaury

Pierwsza z książek zaprasza do fascynującej wyprawy przez świat prehistorycznych godów. Podążając za prostymi instrukcjami, nawet ci, którzy nie czują się pewnie w swoich umiejętnościach artystycznych, odnajdą radość z tworzenia. Wprowadzenie do rysowania poprzedza kilka ćwiczeń, które rozgrzewają rękę i przygotowują do przygody z dinozaurami. Od tyranozaura po pterodaktyla, nauczysz się kreować zaskakujące postacie z prehistorycznych er. Każdy rysunek jest uzupełniony krótką ciekawostką dodając wartości edukacyjnej podróży przez epokę prehistoryczną. Dodatkowo, obecność pustych scenek do własnych projektów, naklejek oraz kolorowanki stanowią wspaniałe uzupełnienie dla młodych adeptów sztuki gwarantując godziny kreatywnej zabawy.

"Kocham rysować. Zwierzęta"

Ta książka przenosi czytelnika w świat współczesnych stworzeń, oferując podobnie jak w przypadku dinozaurów, klarowne instrukcje krok po kroku. Od borsuka po żubra, każdy rysunek jest opisany w sposób prosty i zrozumiały, umożliwiając nawet młodszym adeptom sztuki odtworzenie realistycznych postaci zwierzęcych. Podobnie jak w poprzednim tomie, znajdziemy tu także dodatkowe materiały do zabawy i twórczej eksploracji.

Seria "Kocham rysować" to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności artystyczne w sposób kreatywny i zabawny. Łącząc prostotę instrukcji z bogatą zawartością dodatków, te książki stanowią idealny prezent dla dzieci w wieku 3+ oraz doskonałą inspirację dla dorosłych pragnących odkryć w sobie talent artystyczny. Zatem nie zwlekajcie dłużej - sięgnijcie po swoje egzemplarze i rozpocznijcie fascynującą podróż w świat sztuki!

Avatar użytkownika - mrs_zolza
mrs_zolza
Przeczytane:2024-03-01, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Książka idealna do wspólnej zabawy. Właściwie można powiedzieć, że to zeszyt ćwiczeń.

To zbiór instrukcji opisanych krok po kroku, które pozwolą opanować (dla mnie jakże trudną) sztukę rysowania tych pradawnych stworów.

Zaczynamy od treningu by rozruszać rękę. To kilka różnych szlaczków. Następnie przechodzimy już do konkretnych dinozaurów i w kilku krokach uczymy się je rysować. Na końcu poznajemy tajniki rysowania szkieletu i mamy przestrzeń by puścić wodze fantazji. Ostatnie strony to miejsce na narysowanie dinozaurów w podziale na te zamieszkujące lądy, wody i latające w powietrzu. A jako dodatek mamy tutaj naklejki. Jedne - standardowe, kolorowe, a drugie do samodzielnego pokolorowania.

Książka została także okraszona wieloma ciekawostkami z życia danych gatunków dinozaurów. A znaleźć można tu zarówno te najbardziej znane jak T.rex, diplodok, triceratops czy stegozaur, jak również te mniej popularne, jak stygimoloch, austroraptor, mozazaur czy gallimim (a przynajmniej ja spotkałam się z nimi pierwszy raz).

To nie lada gratka dla miłośników dinozaurów ale nie tylko! Książkę można potraktować jako małe wyzwanie i podjąć się próby rysowania.

Dobra zabawa gwarantowana!

Korpus dzieł malarskich Henryka Siemiradzkiego, t.3
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Korpus dzieł malarskich Henryka Siemiradzkiego, t.3

TOM 3 Głosy o twórczości Henryka Siemiradzkiego Polski Instytut Studiów nad Sztuką Świata wraz z Muzeum Narodowym w Krakowie i Muzeum Narodowym...

Niech żyje Polska. Hura! Tom 1
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Niech żyje Polska. Hura! Tom 1

Podróżować można na wiele sposobów, ale najbardziej fascynujące są podróże w czasie, a tych niniejsza antologia oferuje tyle, ilu autorów. Każdy znajdzie...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis