Demony przeszłości. Tom II

Tom 2 cyklu Demony przeszłości_dylogia

Świat Aymary po raz kolejny legnie w gruzach. Tym razem młoda kobieta zostaje poddana próbie o wiele cięższej niż kiedykolwiek w życiu. Gdy w końcu jest pewna, że wszystko się ułoży, na jej drodze pojawia się Teo – młodszy z braci Morte i o wiele okrutniejszy. Bez skrupułów zamierza ponownie wykorzystać Aymarę w swojej chorej grze…

Jak wielkie jest jego zdziwienie, gdy nic mu się nie udaje. Zaplanowana przez niego konfrontacja z Juanem Manuelem jest porażką, a Juan zachowuje się inaczej niż zwykle. W rezydencji pojawia się również niespodziewany gość, którego obecność może zagrażać wszystkim.

Aymara musi podjąć decyzję, po czyjej stronie powinna stanąć. Teraz jednak w jej życiu jest jeszcze ktoś. Dziecko, które nosi pod sercem, w przyszłości ma się stać głową rodu. Ta cenna informacja może być zarówno kartą przetargową, jak i olbrzymim zagrożeniem.

Czy Aymarze uda się dotrzeć do Juanmy? Kim tak naprawdę jest Eva? Jakie tajemnice jeszcze wyjdą na jaw? Przekonaj się.

Czytasz na własną odpowiedzialność.

Informacje dodatkowe o Demony przeszłości. Tom II:

Demony przeszłości. Tom II - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-08-21, Ocena: 6, Przeczytałam,

Od początku zostajemy wrzuceni na głęboką wodę.Niespodziewane zwroty akcji,poznanie nowych zdrajców i szokujące następstwa wydarzeń wprawiają w zdumienie.Jest zaskakująco i porywczo,a to dopiero początek! Później jest tylko lepiej-powrót przeszłości,zawirowania w życiu bohaterów,walka o własny los(i nie tylko),pojawiająca się zazdrość i pokazanie swojej siły sprawia,że historia z każdym rozdziałem jest coraz lepsza.
🔥W ogromnym szoku byłam,gdy nowe fakty wychodziły na światło dzienne,a osoby które były kimś innym stawały przeciwko sobie-dzieje się,oj dzieje!

🔥Pozytywnie zaskoczyło mnie Aymara.Pokazuję klasę kobiety,która w obliczu kryzysowych sytuacji potrafi podjąć zdecydowane decyzje.Nie waha się przed niczym i nikim.Wyrządzone krzywdy muszą być ukarane,a zdrada oznacza jedno!

🔥Splot wydarzeń oraz odkrycie wszystkich demonów przeszłość daje pełny obraz histori-ogromnie zaskakuje,jak również pokazuje,że dobry plan jest warty zrealizowania.Warto mieć wtedy zaufane osoby w świecie mafii,by rządzić według własnych zasad!

🔥 Historia Juanma i Aymara jest świetna opowieścią o dwóch mocnych osobowościach,którzy spotykają się w kiepskiej sytuacji.Jednak nie poddają się w walce o nieplanowane uczucie i zniszczenie wrogów!

Z całego serca polecam przeczytanie „Demonów przeszłości” i chwilę zapomnienia!

Avatar użytkownika - Zaczytanaa_sara
Zaczytanaa_sara
Przeczytane:2024-08-25,

Po odkryciu prawdy na temat Juana Manuela Teo ma szalony plan, do którego zamierza wykorzystać jedyną osobę , na której naprawdę zależy Juanmie, czyli Aymarę. Akcja rozpoczyna się od porwania. Tym razem oprawcą jest dużo brutalniejszy i bardziej nieobliczany z braci Morte, którego wspiera Manuelita. Plany Teo lekko ulegają zmianie, gdy na jaw wychodzi ciąża Aymary. Jakby tego było mało okazuje się, że Juan Manuel po postrzale stracił pamięć. Dodatkowo w niewyjaśnionych okolicznościach w posiadłości pojawia się dawna ukochana braci – Eva. Czy Juanma rzeczywiście stracił pamięć? Kim jest tajemnicza Eva? Jak potoczą się losy Aymary i jej dziecka? Tego dowiecie się po przeczytaniu tomu II. Uprzedzam będzie się działo.

Przygotujcie się na istne szaleństwo. Jest to książka, którą ciężko przerwać czytać i odłożyć. Akcja w tym tomie nabiera tempa już na samym początku. Trzyma w napięciu. Nie  brakuje nagłych zwrotów akcji. Historia jest nieprzewidywalna, przepełniona mrokiem, tajemnicą. Autorka podgrzewa atmosferę, wprowadza zaskakujące wątki. Totalny rollercoaster emocji. Duże zaskoczenie poprowadzeniem historii. Do samego końca nie wiadomo kto jest dobry a kto zły.  Mistrzostwo.

Przyznam Wam się, że wciągnęłam się od pierwszych stron i były momenty gdzie wstrzymywałam oddech. Jesteśmy świadkami zmian jakie dzieją się w życiu Aymary i w niej samej. Dostajemy rozterki bohaterów, trudne wybory, sekrety z przeszłości, pożądanie, namiętność. Było gorąco i niebezpiecznie jak na mafijny romans przystało. Jeśli dołożycie do tego tom I to otrzymacie wyczerpującą historię zamkniętą w dylogii, z którą zdecydowanie nie ma czasu na nudę.

Podsumowując jeśli jesteś fanem gangsterki i skomplikowanych relacji to jest to książka dla Ciebie. Najlepszą opinią będzie fakt, że znajdziecie na moim profilu reread tomu I Demonów przeszłości. Dodam, że tom II jest jeszcze lepszy od poprzedniego. Warto przeczytać je w całości jeden po drugim. Co do zakończenia dylogii to zaspokoiłam ciekawość. Nie spodziewałam się takich obrotów spraw, ale jestem zadowolona.  Mogło być ciut więcej i bardziej rozbudowane, ale wiecie co? Po tych porwania, zawiłych porachunkach mamy piękne, szczęśliwe zakończenie to czego chcieć więcej?

W mojej ocenie: 10/10! Polecam! Mistrzostwo! Ta historia to kolejna perełka i must read od wydawnictwa.

Zresztą sprawdźcie sami. Tylko ostrzegam czytacie na własną odpowiedzialność!

Cztery dni
Monika Czugała0
Okładka ksiązki - Cztery dni

Julia nie sądziła, że w trakcie krótkich ferii zimowych w jej życiu nastąpi rewolucja. Los sprawił, że musiała zastąpić swoją chorą mamę w jej pracy....

Demony przeszłości
Monika Czugała0
Okładka ksiązki - Demony przeszłości

Świat Aymary rozpada się na kawałki w ciągu jednej, krótkiej chwili. Po powrocie z pracy znajduje w salonie ciało swojego ojca i z przerażeniem stwierdza...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski