reklama

Ćwiczenia zawarte w tej książce przeznaczone są dla osób starszych, u których nastąpiło znaczne obniżenie sprawności umysłowej będące wynikiem starzenia się lub różnych chorób. Rozwiązywanie proponowanych łamigłówek i zadań spowolni rozwój problemów z pamięcią, myśleniem, rozumieniem, orientacją w czasie i przestrzeni, liczeniem, pisaniem, czytaniem i planowaniem. Niektóre pytania dotyczą życia osobistego, zmuszając do wspominania dawnych czasów (np. dzieciństwa, lat szkolnych) lub wydarzeń mających miejsce niedawno (np. uroczystości rodzinnych), a także utrwalania w pamięci ważnych informacji takich jak adres czy numer telefonu.

Informacje dodatkowe o Demencja? To nie dla mnie! Poziom średni. Ćwiczenia percepcji i pamięci dla osób w podeszłym wieku:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2021-12-15
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Kup książkę Demencja? To nie dla mnie! Poziom średni. Ćwiczenia percepcji i pamięci dla osób w podeszłym wieku

Demencja? To nie dla mnie! Poziom średni. Ćwiczenia percepcji i pamięci dla osób w podeszłym wieku - opinie o książce

Wiem i ja! Mój świat. M jak motoryka. Do gwiazd!
opracowanie zbiorowe 0
Okładka ksiązki - Wiem i ja! Mój świat. M jak motoryka. Do gwiazd!

Edukacyjna książka z Wiem i ja! Kosmos z serii Mój Świat wspiera rozwój integracji sensorycznej maluszka oraz wspomaga koncentrację. Dzięki niej dziecko...

Nowa matura historia zadania nmhz2
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Nowa matura historia zadania nmhz2

Zadania maturalne. Nowa matura zaklęcie, które przyprawia o drżenie zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Tajemnicza edukacyjna zmiana, której nie sposób...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung