reklama

Deadpool Tajne imperium. Tom 10

Dziesiąty tom przygód Deadpoola z serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0. Podobnie jak cały świat, Wade Wilson bezgranicznie ufa Kapitanowi Ameryce, ale jego wiara już niedługo zostanie poddana próbie. Na skutek manipulacji Kosmicznej Kostki Steve Rogers okazał się tajnym agentem Hydry i właśnie zmienia Stany Zjednoczone w zbrodnicze imperium! Czy Deadpool w porę zorientuje się, co jest grane, i zdąży wybrać właściwą stronę, zanim nowy reżim zmusi go do współpracy? Czy też czeka go kolejny bolesny upadek?

Scenariusz tego tomu, podejmującego wątki z komiksowego crossoveru ,,Tajne imperium", napisał Gerry Duggan (,,Strażnicy Galaktyki", ,,Uncanny Avengers"), a rysunki stworzyli Mike Hawthorne (,,Za królową i ojczyznę") oraz Matteo Lolli (,,Tajne tajne wojny Deadpoola").

Informacje dodatkowe o Deadpool Tajne imperium. Tom 10:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-09-17, Ocena: 4, Przeczytałem,

ŚMIESZNE IMPERIUM

„Tajne imperium” to event na wskroś ponury i poważny, bo traktujący o dojściu do władzy nazistowskiego Kapitana Ameryki, który brutalną siłą próbuje zaprowadzić własne rządy nie tylko w USA, ale i na całym świecie. Trochę humoru wniosły do niego dodatki znane z tomu „Avengers: Tajne imperium”, teraz jednak pora na całego zanurzyć się w humorystycznej stronie wydarzenia dzięki najnowszym przygodom Deadpoola. I chociaż może się wydawać, że takie podejście do tematu stoi w sprzeczności z główną fabułą, tak naprawdę zebrane tu komiksy w znakomitym stylu uzupełniają ją i zapewniają czytelnikom nieco odprężenia.

Tajne Imperium stało się jawne! Kapitan Ameryka, odmieniony przez kosmiczną kostkę stał się nazistą, przejął władzę nad USA i planuje to samo zrobić ze światem. Deadpool jednak jest jednym z tych, którzy wciąż mu ufają i stoją po jego stronie, pomagając mu umacniać panowanie nad Stanami Zjednoczonymi Ameryki. Działając w jego drużynie Avengers, składających się głownie z łotrów, Wade Wilson po raz kolejny miesza się w tarapaty, które mogą źle się dla niego skończyć. Czy w porę zorientuje się, że nie działa po właściwej stronie barykady? I czy zdoła zmienić front nim źle się to dla niego skończy?

Terenówka
Okładka ksiązki - Terenówka

Bohaterem każdej z książeczek jest jedna z maszyn, które pomagają Bobowi Budowniczemu....

Koloruję MODELKI. Szkicownik małej projektantki
Okładka ksiązki - Koloruję MODELKI. Szkicownik małej projektantki

Koloruję MODELKI. Szkicownik małej projektantki Książeczka dla dziewczynki lubiącej rysować i interesującej się modą. Projektuje stroje i dodatki...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung