Czy można dzisiaj dobrze wychować dzieci?

Czy można DZISIAJ dobrze wychować dzieci? – To wcale nie jest pytanie retoryczne, ale bardzo uzasadniona obawa, którą czuje wielu rodziców, obserwując zmiany we współczesnym świecie.

Co to znaczy „DOBRZE wychować”? To pytanie równie istotne. Żeby dziecko było „grzeczne”? Żeby słuchało mamusi i tatusia?

Z założenia każdy chce wychować dziecko dobrze, najlepiej, aby stało się wolnym człowiekiem, umiało wybierać dobro, a odrzucać zło, aby było zdolne do miłości. Ale JAK to zrobić w świecie pełnym zagrożeń, szalonych teorii wychowawczych, ogromnego wpływu rówieśników, mody i mediów społecznościowych?

Okazuje się, że pomimo zmieniających się okoliczności, istnieją uniwersalne PRAWDY, wskazujące kierunek dobrego wychowania dzieci, w którym rola rodzica polega na stawaniu się najbliższym i najlepszym współpracownikiem Boga.

Informacje dodatkowe o Czy można dzisiaj dobrze wychować dzieci?:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2018-06-25
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Czy można dzisiaj dobrze wychować dzieci?

Czy można dzisiaj dobrze wychować dzieci? - opinie o książce

Avatar użytkownika - helena610
helena610
Przeczytane:2019-03-24, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Pozycja niezwykle istotna dla rodziców którzy chcą przekazać dzieciom określone wartości!

Napisana prostym językiem ale przekazująca wiele istotnych informacji i "sposobów" postępowania i komunikacji.

Wiara z nadzieją na miłość przez 365 dni
Jacek Pulikowski0
Okładka ksiązki - Wiara z nadzieją na miłość przez 365 dni

Zestaw głębokich rozważań duchowych na każdy dzień roku, które pomogą ci zadbać o swoją duszę. Poręczny format i czytelna czcionka sprawiają że Wiara...

Gdzie ci mężczyźni?
Jacek Pulikowski0
Okładka ksiązki - Gdzie ci mężczyźni?

Książka dla każdego, kto chce się dowiedzieć: dlaczego mężczyznę trudno zawołać na obiad, kto w małżeństwie powinien być ekspertem od seksu, po co mąż...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung