Czując każdego dnia - praktyczny workbook dla osób wrażliwych

Praktyczny workbook dla osób wrażliwych.

Katarzyna Kucewicz, psycholożka i psychoterapeutka, autorka bestsellerowej książki Kobiety, które czują za bardzo, postanowiła przygotować workbook dla osób wyjątkowo wrażliwych.

Czując każdego dnia to pełen czułości i uważności praktyczny przewodnik, który zawiera inspirującą wiedzę oraz rozwijające ćwiczenia. Dzięki niemu lepiej poznasz siebie, zrozumiesz swoją wrażliwość, odnajdziesz harmonię i spokój.

W dzisiejszych czasach tak trudno nie być przemęczonym i przytłoczonym. Świat pędzi, rzuca nam nowe wyzwania, los stawia nas w różnych sytuacjach - czasem takich, które zapewniają rozwój i dają spełnienie, ale równie często w takich, które wywołują lęk i niepewność. Zestresowani jesteśmy prawie wszyscy.

Zaprojektowałam ten dziennik dla ciebie, żeby zabrać cię w podróż do źródła spokoju i wyciszenia. Pomoże ci on odzyskać spokój każdego dnia i rozpoznać stresory, które odbierają ci energię. Krok po kroku razem ze mną odnajdziesz drogę do ciszy, harmonii i równowagi w tym pędzącym świecie. - Katarzyna Kucewicz.

Informacje dodatkowe o Czując każdego dnia - praktyczny workbook dla osób wrażliwych:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2022-11-22
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Czując każdego dnia - praktyczny workbook dla osób wrażliwych

Marcelinka i świąteczny kołowrotek
Katarzyna Kucewicz0
Okładka ksiązki - Marcelinka i świąteczny kołowrotek

ŚWIĄTECZNE OPOWIEŚCI DLA BARDZO WRAŻLIWYCH DZIECI I ICH RODZICÓW. Marcelinka to bardzo wrażliwa dziewczynka, która chodzi do pierwszej klasy. Zbliżają...

Zakupoholizm. Jak samodzielnie uwolnić się od przymusu kupowania?
Katarzyna Kucewicz0
Okładka ksiązki - Zakupoholizm. Jak samodzielnie uwolnić się od przymusu kupowania?

Zakupy są dla ciebie lekarstwem na stres? Zdarza ci się kupować rzeczy, których nie potrzebujesz lub na które cię nie stać? Często masz wyrzuty...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;