Zapraszamy na spotkanie ze słuchowiskiem Janusza Krasińskiego, w którym realizm przeplata się z absurdem, a dramat staje się czarną komedią. Najkrócej rzecz ujmując: akscja słuchowiska dzieje się w celi więziennej, gdzie od trzech lat na zatwierdzenie wyroku śmierci czekają dwaj wielokrotni mordercy: Kuzma i Oleś. Skazańcy wpadają na pomysł ustawicznego przesuwania terminu wykonania kary. Zgodnie z procedurą od orzeczenia wyroku do jego wykonania musi bowiem upłynąć co najmniej sześćdziesiąt dni

Informacje dodatkowe o Czapa, czyli śmierć na raty. Złota Setka Teatru Polskiego Radia. Książka audio 2CD MP3:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:

Kup książkę Czapa, czyli śmierć na raty. Złota Setka Teatru Polskiego Radia. Książka audio 2CD MP3

Czapa, czyli śmierć na raty. Złota Setka Teatru Polskiego Radia. Książka audio 2CD MP3 - opinie o książce

Twarzą do ściany
Janusz Krasiński0
Okładka ksiązki - Twarzą do ściany

Bohater powieści, Szymon Bolesta, porte-parole pisarza prowadzi nas przez meandry swojego literackiego, sfabularyzowanego życiorysu, od wspomnień z młodości...

Na stracenie
Janusz Krasiński0
Okładka ksiązki - Na stracenie

Janusz Krasiński (1928) - prozaik, dramaturg, autor słuchowisk radiowych, scenariuszy i reportaży. Pociężkich przeżyciach wojennych - należał do Szarych...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski