Cwane bestie. Zwierzęta, które szczypią, kłują, strzelają i wysysają krew

Czy jesteście ciekawi, jakie owady są przysmakiem w Azji, jakie zwierzęta są seryjnymi mordercami i które z nich lubią się chować w naszych toaletach? Czy chcecie się przekonać, z jakich powodów pasikoniki i biedronki to nasi sprzymierzeńcy, i dociec, jak to możliwe, że krowa połyka trawę, nie gryząc jej?

Jeśli tak, koniecznie sięgnijcie po tę książkę, wzbogaćcie swoją wiedzę o zwierzętach i podziwiajcie ilustracje i zabawne rysunki, przy oglądaniu których po prostu nie da się powstrzymać śmiechu.

Oto książka, która zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników zwierząt. Dzięki jej kolorowym stronom poznamy całe bogactwo fauny świata i odkryjemy jej liczne tajemnice - przyjrzymy się z bliska malutkim owadom, zwinnym gadom i potężnym ssakom.

Publikacja została przygotowana w arcyciekawy sposób. Prezentowane w niej zwierzęta pogrupowano według strategii, jakie stosują dla przetrwania, obrony bądź rozmnażania się, ponadto wyeksponowano to, jaki wpływ ma dane zwierzę na życie człowieka. A zatem czytelnicy dowiedzą się, jakie zwierzęta szczypią, kłują, strzelają i... wysysają krew. I, rzecz jasna, przekonają się, dlaczego to robią.

Nie ma na co czekać, poznajcie wraz z nami... cwane bestie!

Informacje dodatkowe o Cwane bestie. Zwierzęta, które szczypią, kłują, strzelają i wysysają krew:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2024-09-23
Tytuł oryginału: Les Betes sur terre qui pincent, qui pissent, qui percent & Cie (Collector Dame Nature)

Tagi: Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży Publikacje encyklopedyczne i słownikowe dla dzieci i młodzieży Dzieci od ok. 9 lat

Kup książkę Cwane bestie. Zwierzęta, które szczypią, kłują, strzelają i wysysają krew

Dzikie i domowe. Jak człowiek udomowił zwierzęta
Jean-Baptiste de Panafieu0
Okładka ksiązki - Dzikie i domowe. Jak człowiek udomowił zwierzęta

Pies, kot, owca, koń, świnia, królik, kura, złota rybka… Wszystkie te zwierzęta domowe, żyły kiedyś w stanie dzikim. Dzięki tej pięknie zilustrowanej...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski