Cuda sługi Bożego Wenantego Katarzyńca. Świadectwa i modlitwy

Wenanty Katarzyniec - troskliwy opiekun naszej codzienności

Czcigodny Sługa Boży, dobry kaznodzieja i pobożny kapłan. Wierni znają go przede wszystkim jako orędownika w problemach finansowych, ale doświadczają jego opieki również w innych codziennych sprawach, w których ludzkie możliwości zdają się wyczerpywać. O skuteczności pomocy Wenantego Katarzyńca zaświadczał także Maksymilian Maria Kolbe, który sam zabiegał o rozpoczęcie jego procesu beatyfikacyjnego.

W czasie odpustu kalwaryjskiego postanowiłam pomodlić się przy grobie ojca Wenantego, z którym jakiś czas wcześniej ,,zaprzyjaźniłam się" poprzez . nowennę za jego wstawiennictwem i czytanie biografii jemu poświęconych. Następnego dnia urzędnik wyższego szczebla sam zadzwonił do nas, dopytując o szczegóły i informując, że sprawa jest zakończona na naszą korzyść.

Fragment modlitwy o beatyfikację

Boże w Trójcy Jedyny, bądź uwielbiony za wszelkie dobra, którymi napełniłeś sługę Twego Wenantego; on przez życie według rad ewangelicznych i gorliwą posługę kapłańską w Kościele stał się przykładem dla Twoich wiernych. Wynieś, Panie, tego sługę Twego na ołtarze, abyśmy lepiej mogli Tobie służyć, mnie zaś udziel łaski, o którą pokornie proszę za jego wstawiennictwem.

W książce znajdziesz prawie 100 świadectw cudów (w tym świadectwo Maksymiliana Marii Kolbego), krótki życiorys Wenantego Katarzyńca, a także piękne modlitwy za jego wstawiennictwem.

Informacje dodatkowe o Cuda sługi Bożego Wenantego Katarzyńca. Świadectwa i modlitwy:

Wydawnictwo: WAM
Data wydania: 2022-02-22
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 9788327719874

Tagi: Osobiste świadectwo religijne i publikacje popularyzujące wiarę bóg

Kup książkę Cuda sługi Bożego Wenantego Katarzyńca. Świadectwa i modlitwy

Odpowiedź Hiobowi