Comfort food po polsku

Comfort food to jedzenie dla ciała i duszy!

Przypomnij sobie ukochane dania z dzieciństwa, miłe chwile spędzone w kuchni z mamą lub babcią. Ta książka to zbiór tradycyjnych polskich przepisów, które smakują domem, przywołują wspomnienia i podnoszą na duchu zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Dzięki tej książce:

.zawsze będziesz mieć pod ręką przepisy na poprawiające nastrój potrawy: pierogi na słodko i na słono, racuchy czy rurki z kremem,

.odkryjesz na nowo klasyczne dania obiadowe w wersji mięsnej i wegetariańskiej, sycące zupy i sałatki, które pokocha cała twoja rodzina,

.nauczysz się, jak zrobić własny makaron, ser lub majonez, przygotować zakwas i wypiec świeże pieczywo,

.dowiesz się, jak poprawnie wekować, pasteryzować, mrozić i odpowiednio przechowywać żywność, dzięki czemu już nigdy nie zmarnujesz resztek, a twoje gotowanie stanie się szybsze i bardziej oszczędne.

Przypomnij sobie wszystkie ulubione smaki, poczuj się błogo i dobrze, jak przy rodzinnym stole, i postaw na dania bliskie twojemu sercu!

Informacje dodatkowe o Comfort food po polsku:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2022-09-07
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Comfort food po polsku

Jedz pysznie sezonowo
Anna Zyśk0
Okładka ksiązki - Jedz pysznie sezonowo

Jedz pysznie i zdrowo przez cały rok! To właśnie świeże warzywa i owoce z lokalnych upraw powinny być podstawą naszej diety. W odpowiednim dla nich sezonie...

Jedz pysznie i chudnij
Anna Zyśk0
Okładka ksiązki - Jedz pysznie i chudnij

Masz dość codziennego liczenia kalorii, planowania jadłospisów i skrupulatnego sporządzania listy zakupów? Anna Zyśk, autorka popularnego profilu @jedz...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski