reklama

Coaching. Poznaj tajniki sukcesu

Zainwestuj w siebie!

Wyznacz sobie cele Wykorzystaj swoje talenty i umiejętności Określ priorytety i normy

Z upływem czasu życie staje się coraz bardziej skomplikowane. Beztroskie lata dzieciństwa, szkoły i studiów odchodzą w przeszłość, a zastępuje je pełne stresów życie zawodowe. Brakuje nam wolności, swobody i radości. Rzadziej cieszymy się z tego, co kiedyś było tak ważne. Próbujemy usprawiedliwiać się nadmiarem zajęć, zbyt małą ilością czasu i nawałem obowiązków. Czy na pewno tak jest? Czy przypadkiem nie poddajemy się prozie życia tylko dlatego, że nie widzimy innego wyjścia i biernie akceptujemy istniejący stan rzeczy? Może po prostu nie znamy sposobów uporządkowania chaosu, w jakim tkwimy, gdy świat wokół nas bez opamiętania pędzi do przodu?

Książka "Coaching. Poznaj tajniki sukcesu" jest przewodnikiem dla tych, którzy chcą zmienić swoje życie. Jej autorzy, doświadczeni trenerzy i konsultanci, prowadzący witrynę WWW poświęconą rozwojowi osobistemu, przedstawiają techniki wzmacniania pozytywnych cech i pozbywania się słabych stron. Opisują metody wyznaczania i osiągania celów, ustalania granic obszaru osobistego oraz doskonalenia umiejętności przywódczych. Uczą wykorzystywania potencjału, który tkwi w każdym z nas.

Wyznaczanie celów rozwoju osobistego Określanie roli i pozycji w społeczności Wykorzystywanie talentów Realizacja pragnień i zaspokajanie potrzeb Ustalanie priorytetów Wytyczanie granic prywatności Eliminowanie czynników rozpraszających

Zmień swoje życie. Dzięki tej książce przekonasz się,
że nie jest to wcale takie trudne.

Informacje dodatkowe o Coaching. Poznaj tajniki sukcesu:

Wydawnictwo: Onepress