Co zrobi Frania? Oczekiwanie na święta

Cześć, mam na imię Frania. Mam tyle samo lat, co palców u ręki, czyli pięć. Mam też piętrowe łóżko i starszego brata Ryśka. I jeszcze siostrę Anielkę, ale ona jest dzidzią, więc śpi w pokoju z mamą i tatą. Chodzę do przedszkola (pod warunkiem że nie mam zielonego kataru).

Tym razem Frania i jej rodzeństwo czekają na zbliżające się Boże Narodzenie. A czekanie może się okazać wielkim wyzwaniem!

Czy Frani uda się samodzielnie napisać list do Świętego Mikołaja?

Czy Frani wystarczy cierpliwości, by powstrzymać się przed otworzeniem WSZYSTKICH okienek kalendarza adwentowego?

Czy znajdzie sposób, by umilić sobie oczekiwanie na otworzenie bożonarodzeniowych prezentów?

Informacje dodatkowe o Co zrobi Frania? Oczekiwanie na święta:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2022-11-22

Kup książkę Co zrobi Frania? Oczekiwanie na święta

Co zrobi Frania? Oczekiwanie na święta - opinie o książce

Avatar użytkownika - Alicjap
Alicjap
Przeczytane:2022-11-20, Ocena: 5, Przeczytałem,

Porusza bardzo ważny i trudny dla naszych pociech temat - czekanie i cierpliwość.

,,Co zrobi Frania? Oczekiwanie na Święta" składa się tak jak w poprzednich częściach z trzech rozdziałów, w który są pokazane różne sytuacje w jakich znalazła się Frania i jak sobie w nich radziła. Na końcu natomiast znajdują się porady Frani w temacie cierpliwości i zniecierpliwienia.

Tym razem zobaczycie jak szybko zniecierpliwiła się Frania pisząc list do Mikołaja. Następnie jak trudno było jej zrozumiem, że ma zjadać jedną czekoladkę z kalendarza aż do Wigilii. Niestety skończyło się to strasznym bólem brzucha. A w ostatnim rozdziale Frania zademonstruje Wam jak można oszukać czas, gdy w oczekiwaniu na jedno zajmiemy się czymś zupełnie innym.

Jak zwykle ładne wydanie, twarda oprawa i gruby papier. Ilustracje wesoło, kolorowe w świątecznym klimacie.

Bardzo podoba nam się ta część ?

Staś Pętelka. Ferie w lesie
Barbara Supeł0
Okładka ksiązki - Staś Pętelka. Ferie w lesie

Nie każde wakacje oznaczają wyjazd nad morze. Tym razem rodzina Pętelków na wycieczkę wybiera się w środku zimy! Jak wygląda pokryta białym puchem...

Bajki o elfach
Barbara Supeł0
Okładka ksiązki - Bajki o elfach

Już za chwilę święta, a elfy z Gwiazdkowej Krainy Świętego Mikołaja mają tyle do zrobienia! Kto uratuje uszkodzone sanie Mikołaja? Czy elfica Esterka...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska