Co oni mówią? Co oni myślą?. Ćwiczenia rozwijające umiejętność nazywania emocji

Książka Co oni mówią? Co oni myślą? powstała z myślą o osobach, głównie dzieciach, które mają problemy z rozpoznawaniem myśli i emocji innych. Pomaga ona odczytywać to, co niewypowiedziane, to, co widać dzięki mimice twarzy oraz ruchom i postawie ciała. W publikacji opracowano 54 fotografie. Na stronach parzystych znajdują się zdjęcia dla dziecka. Na stronach nieparzystych umieszczono pytania, które czyta dorosły pracujący z uczniem. Dodatkowo uczeń musi określić, co mówi lub myśli oraz czuje każda z osób przedstawionych na zdjęciu.

Informacje dodatkowe o Co oni mówią? Co oni myślą?. Ćwiczenia rozwijające umiejętność nazywania emocji:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2024-05-16
Kategoria: Pedagogika

Tagi: Kształcenie uczniów z problemami w nauce Problemy osobiste i społeczne dzieci i młodzieży - niepełnosprawność i specjalne potrzeby Materiały edukacyjne Problemy osobiste i społeczne dzieci i młodzieży - emocje For people with learning / communication difficulties

Kup książkę Co oni mówią? Co oni myślą?. Ćwiczenia rozwijające umiejętność nazywania emocji

Amanda Hopkins0
Okładka ksiązki - Co się za chwilę może stać?. Ćwiczenia rozwijające myślenie przyczynowo-skutkowe

Co się za chwilę może stać? to książka, która uczy dostrzegać i analizować zależności przyczynowo-skutkowe. Patrząc na zdjęcia i odpowiadając na pytania...

Amanda Hopkins0
Okładka ksiązki - Co się przed chwilą mogło stać? Ćwiczenia rozwijające myślenie przyczynowo-skutkowe

Co się przed chwilą mogło stać? to książka ucząca dostrzegać i analizować zależności przyczynowo-skutkowe. Patrząc na zdjęcia i odpowiadając na pytania...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski