reklama

Książka CISCO CCNA ROUTING and SWITCHING  ICND2 200-101 Oficjalny przewodnik. Przygotowanie do egzaminu na certyfikat, umożliwia nam osiągnięcie sukcesu na egzaminie już za pierwszym razem i jest jedyną pomocą i źródłem do samodzielnej nauki zatwierdzoną przez Cisco.

Autor bestsellerów i ekspert Wendell Odom dzieli się wskazówkami dotyczącymi przygotowań i rozwiązywania testów, pozwalając nam zidentyfikować obszary, w których jesteśmy słabsi i uzupełnić zarówno nasza wiedzę teoretyczną, jak i poprawić umiejętności praktyczne.

Ten pełny pakiet do nauki zawiera:

?        Procedurę przygotowania do testu, która pomaga w zdaniu egzaminu.

?        Testy ,,Czy już to wiesz", które pomagają zdecydować, ile czasu trzeba poświecić na każdy punkt.

?        Ćwiczenia kończące rozdziały i części książki, pomagające przyswoić sobie najważniejsze pojęcia, które trzeba dokładnie znać.

?        Fragmenty dotyczące rozwiązywania problemów pomagające w opanowaniu praktycznych scenariuszy, z którymi będziemy mieć do czynienia do egzaminie.

?        Oprogramowanie Person IT Certfication Practice Test, zawierające setki dobrze przeanalizowanych, realistycznych pytań egzaminacyjnych, opcje dostosowujące oraz szczegółowe raporty dotyczące wyników.

?        Bezpłatna kopia oprogramowania CCENT/CCNA ICND1 100-101 Network Simulator Lite, uzupełniona istotnymi ćwiczeniami laboratoryjnymi, które pozwalają nam udoskonalać praktyczne umiejętności dotyczące obsługi interfejsu wiersza poleceń dla routerów i przełączników.

?        Ponad 60 minut filmów szkoleniowych przygotowanych przez autora.

?        Końcowy rozdział przygotowawczy, który zawieraj porady obejmujące narzędzia i zasoby pomocne w powtórzeniu materiału oraz strategiach rozwiązywania testów.

?        Wskazówki dotyczące planu studiowania i szablony, które pomagają w organizowaniu i optymalizowaniu czasu nauki

Z dobrze dobranym poziomem szczegółowości, planami nauki, funkcjami oceniającymi, złożonymi pytaniami i ćwiczeniami powtórkowymi, instrukcją wideo oraz praktycznymi laboratoriami, ten oficjalny podręcznik pomaga opanować zasady i techniki zapewniające sukces na egzaminie.

Informacje dodatkowe o CISCO CCNA ROUTING and SWITCHING ICND2 200-101. Oficjalny przewodnik. Przygotowanie do egzaminu na certyfikat:

Wydawnictwo: PWN
Data wydania: 2015-09-03
Kategoria: Informatyczne

Kup książkę CISCO CCNA ROUTING and SWITCHING ICND2 200-101. Oficjalny przewodnik. Przygotowanie do egzaminu na certyfikat

CISCO CCNA ROUTING and SWITCHING ICND2 200-101. Oficjalny przewodnik. Przygotowanie do egzaminu na certyfikat - opinie o książce

Routers & Routing Basics CCNA 2 Companion Guide
Wendell Odom0
Okładka ksiązki - Routers & Routing Basics CCNA 2 Companion Guide

Routers and Routing Basics CCNA 2 Companion Guide is the official supplemental textbook for the CCNA 2 course of the Cisco Networking Academy Program....

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung