Ciosy w serce

Jo to pyskata, porywcza bokserka, która prowadzi własny klub. Pewnego dnia zaczyna trenować Jeremiego - bogatego, przystojnego prawnika, który od samego początku ją irytuje. Podczas wspólnych ćwiczeń wielokrotnie dochodzi do złośliwości. Dziewczyna ma niewyparzony język, mówi, co myśli, i jest mistrzynią riposty. Młoda kobieta wzbrania się przed miłością do Jeremiasza, ponieważ niedawno straciła ojca, a ponadto została skrzywdzona przez Leo, byłego faceta. Jo boi się ponownie zaufać, bowiem nie chce znowu cierpieć. Ma w zwyczaju skrywać emocje pod maską twardej zawodniczki. Między bohaterami nawiązuje się jednak nić sympatii, która przeradza się w gorące i namiętne uczucie.

Informacje dodatkowe o Ciosy w serce:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-02-18

Kup książkę Ciosy w serce

Ciosy w serce - opinie o książce

Jo to bokserka, która prowadzi klub odziedziczony po swoim ojcu. Pewnego dnia w klubie pojawia się irytujący, ale za to bogaty i przystojny prawnik, Jeremi. Wspólne treningi tej dwójki są pełne złośliwości. Dziewczyna nie szczędzi mu ciętego języka. Ten nie jest jej dłużny a to sprawia, że w pewnym momencie zaczyna między nimi ostro iskrzyć. Jednak Jo cały czas wzbrania się przed głębszym uczuciem do mężczyzny. Boi się ponownie zaufać. Ten nie odpuszcza i dzień w dzień stara się rozbić mur, którym otoczyła się młoda kobieta.
Pamiętam dobrze kiedy po raz pierwszy usłyszałam o tej książce. Było to w pierwszy dzień Bożego Narodzenia. Wtedy to dowiedziałam się, że przegapiłam nabór recenzencki. Żałowałam swojego gapiostwa, ale wierzyłam, że kiedyś uda mi się ją przeczytać. Udało się ! Nasza miejscowa biblioteka okazała się jak zwykle nieoceniona w tym temacie.
Tak właściwie nie mogłam nie sięgnąć po Ciosy w serce. Nie wypadało się nie zapoznać z twórczością autorki, która zamieszkuje Lubelszczyznę. To był główny powód, dla którego sięgnęłam po tę książkę. Okazało się, że był to naprawdę dobry wybór. Ta książka to petarda ! Ciosy w serce to książka, która jak dla mnie ma same zalety. Przypadło mi do gustu lekkie i przyjemne pióro autorki. Spodobała nietuzinkowa fabuła, w której nie brak ważnych życiowych tematów. Nie można narzekać na świetnie wykreowane postaci mające wiele do powiedzenia. Chemia, która wytworzyła się pomiędzy dwójką głównych bohaterów była niemal namacalna ! Zaintrygowała mnie tajemnica cały czas przewijająca się w rozmowach Jeremiego i jego rodziców. Niestety przez dłuższy czas czytelnik jest skutecznie wodzony za nos i dopiero na końcu może ją dogłębne poznać. Gorąco zachęcam do zapoznania się z tą książką. Jej lektura to emocje gwarantowane.

?Recenzja?

"Tylko silne osoby dostają tak wiele ciosów od życia, ponieważ ktoś tam na górze wie, że sobie z nimi poradzą."

Jo to bokserka z charakterem. Jej świat to ring. Miała drugi, którym był jej ojciec, jednak w jednej chwili została z długami i klubem, który musi poprowadzić sama.
Pewnego dnia w drzwiach klubu staje przystojny mężczyzna, który jak się okazuje, jest prawnikiem. Od samego początku działają na siebie, jak płachty na byka, jednak rodzi się pomiędzy nimi uczucie, do którego nie chcą dopuścić.
Już za wiele krzywd zniosło serce Jo. Kolejnych, mogłoby nie znieść.
Co się stanie, kiedy bokserski świat zetknie się z tym prawniczym? Czy miłość okaże się zagrożeniem?

Autorka stworzyła książkę, która wprowadza nas do bokserskiego świata, lecz nie jest on tutaj głównym wątkiem. Łączy w sobie historię, która jest bolesna.
Główna autorka została tak naprawdę sama. Straciła mamę, a teraz ojca. Wszystko zostało na jej głowie. I jeszcze musi poradzić sobie z długami. Zadziorność i cięty język to jej cecha rozpoznawcza.
W tej książce jest wiele tajemnic do rozwikłania. Kiedy wyjdą na jaw, będziecie mocno zaskoczeni.
Nawet pojawienie się mężczyzny nie jest przypadkowe. Jaki ma cel? Po co starał się ją odnaleźć?

Książka jest napisana w bardzo przyjemny sposób, który sprawia, że pochłania się ją bardzo szybko. Niespodziewane momenty, emocje, które tryskają, z każdej strony dodatkowo budują akcje w tej historii. Miałam po raz pierwszy przyjemność przeczytać książkę autorki i wiem, że kolejne pozycje będą do nadrobienia.
A na koniec zostawiam wam smaczek. Główny bohater nosi moje nazwisko. Byłam pozytywnie zaskoczona.
Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie to koniecznie musicie sięgnąć po tę książkę.

Jej oddech
Joanna Denko0
Okładka ksiązki - Jej oddech

Historia niezwykłej miłości, która sprawi, że zakochane w jednym mężczyźnie kobiety będą w stanie połączyć siły, aby osiągnąć swój cel uszczęśliwić ukochanego...

Jak jesienne liście
Joanna Denko0
Okładka ksiązki - Jak jesienne liście

Życie Łucji zamienia się w koszmar przez kilka jesiennych liści. To one przyczyniają się do jej cierpienia. Kobieta nie potrafi poradzić sobie ze śpiączką...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung