Ciało na wrzosowisku

Tom 1 cyklu Agnes Hillstrøm

Skandynawskie noir fiction w najlepszym wydaniu.

Komisarz Agnes Hillstr?m i jej asystent aspirant Otto Vang zostają wysłani do miasteczka Bejdrup w środkowej Jutlandii, gdzie na porośniętym wrzosem polu znaleziono zwłoki dwunastoletniego chłopca. Szybko udaje się go zidentyfikować jako syna lokalnego bogacza, Alfa Skj?dt Holma. Kiedy Agnes z Ottonem jadą powiadomić rodziców, okazuje się, że i oni nie żyją. Wszystko wskazuje na to, że pan domu zastrzelił najpierw żonę a potem siebie.

W miarę odkrywania nowych faktów, pojawiają się kolejne niejasności. Chłopca nie było od kilku dni, a jednak rodzice nie zgłosili zaginięcia, ani sami nie podjęli poszukiwań. Co tak naprawdę stoi za koszmarną, rodzinną tragedią?

Kryminał ,,Ciało na wrzosowisku" rozpoczyna najnowszą serię Larsa Kjaedegaarda o komisarz Agnes Hillstr?m.

Informacje dodatkowe o Ciało na wrzosowisku:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2020-11-02
Tytuł oryginału: Liget i lyngen
Język oryginału: duński
Tłumaczenie: Edyta Stępkowska

Kup książkę Ciało na wrzosowisku

Ciało na wrzosowisku - opinie o książce

Nieczęsto zdarza mi się trafiać na książki takie, jak ta. Dla mnie ten króciutki kryminał był absolutnie nijaki, zwyczajnie, prosto napisany, z nieciekawą akcją i bohaterami. Hm... nie spodziewałam się, że może być coś tak przeciętnego, bez żadnego charakteru. Jakoś dziwnie mi z tym. Ale okładka ładna :)

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2022-12-10, Ocena: 3, Przeczytałam, Thriller,sensacja,kryminał, 2022, E-booki,
Avatar użytkownika - Zdzislaw4
Zdzislaw4