Publikacja dotycząca diagnostyki, leczenia i rehabilitacji pacjenta podczas przebiegu choroby Parkinsona, przygotowana z wybitnymi specjalistami neurologii i rehabilitacji neurologicznej. Porusza tematykę szczegółowej opieki nad pacjentem z chorobą Alzheimera, zaburzeń poznawczych, prokognitywnych, możliwych objawów psychopatologicznych czy zaburzeń językowych. Przekazuje też wiedzę o możliwościach leczenia i rehabilitacji, jak również opieki nad pacjentem w terminalnym stadium choroby. Publikacja została oparta na aktualnym piśmiennictwie oraz wiedzy i doświadczeniu z praktyki Autorów. To użyteczne i praktyczne narzędzie do pogłębienia i zaktualizowania wiedzy na temat schorzeń neurologicznych u pacjenta dorosłego dla lekarzy neurologów, studentów medycyny, jak i innych specjalizacji lekarskich i zawodów medycznych, udzielających pomocy pacjentom cierpiącym na choroby neurodegeneracyjne.

Informacje dodatkowe o Choroba Parkinsona. Diagnoza i terapia. W gabinecie lekarza specjalisty. Neurologia:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Data wydania: 2024-07-11
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Tagi: Neurologia i neurofizjologia Specjalizacje medyczne gałęzie medycyny

Kup książkę Choroba Parkinsona. Diagnoza i terapia. W gabinecie lekarza specjalisty. Neurologia

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski