Carles Puyol. Kapitan o sercu w kolorze blaugrana

Prosty chłopak z La Pobla de Segur i charyzmatyczny lider. Miłośnik imprez i dobrej zabawy, a zarazem domator. Wielbiciel kultury Tybetu, kuchni japońskiej i… tatuaży. Jaki naprawdę jest Carles Puyol?

Od katalońskiej prowincji, przez boiska La Masίi, po największe stadiony świata. Od chłopięcych marzeń, przez katorżniczą pracę, po sławę i uwielbienie setek tysięcy kibiców. Carles Puyol – Kapitan o sercu w kolorze blaugrana to pierwsza wydana w Polsce biografia najwybitniejszego kapitana w historii FC Barcelony. Opowiada o życiu i karierze legendarnego Tarzana, stanowi również drobiazgowy zapis sukcesów, porażek oraz, często zupełnie nieznanych, faktów i ciekawostek na temat Barçy – klubu, o którym mówi się, że jego sercem i płucami jest właśnie Puyi.

Informacje dodatkowe o Carles Puyol. Kapitan o sercu w kolorze blaugrana:

Kup książkę Carles Puyol. Kapitan o sercu w kolorze blaugrana

Carles Puyol. Kapitan o sercu w kolorze blaugrana - opinie o książce

Avatar użytkownika - baczmus
baczmus
Przeczytane:2015-06-27, Ocena: 6, Przeczytałem, 26 książek 2015, FC Barcelona, Mam,
Carles Puyol. Barcelońska "piątka". Wspaniała biografia [według mnie oczywiście :) ] chyba najlepszego kapitana w dziejach FC Barcelony. A na pewno jednego z największych walczaków w drużynie z Camp Nou. Opis jego drogi z prostego chłopaka do żywej legendy w piłce nożnej. Obowiązkowa lektura dla kibiców Barcy. Ale nie tylko - także dla tych, którzy się piłką interesują. :)
Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski