reklama

Cała ja O przyjaźni ze sobą i swoim ciałem. O przyjaźni ze sobą i swoim ciałem

Odkryj bezcenny dar kobiecości i uciesz się z bycia sobą

Czy naprawdę znasz i kochasz siebie? Czy doceniasz to, kim jesteś, i cieszysz się w pełni życiem, które dostałaś? Czy umiesz dbać o swoje granice i wchodzić w zdrowe, budujące, a nie niszczące relacje? Czy potrafisz zaprzyjaźnić się w pełni ze swoim ciałem i czerpać satysfakcję z rozwijania swojej seksualności?

Siostra Małgorzata Lekan OP zaprasza cię do głębokiego poznania siebie, zrozumienia i nazwania tego, co cię zniewala i unieszczęśliwia, a także do przyjrzenia się temu, co daje życie oraz poczucie spełnienia.

Kobieto, istoto chciana i ukochana przez Boga od zawsze, zbawiona i posłana w mocy Chrystusa - takie są twoje fundamenty, z tym wyruszasz po ,,więcej", na wyprawę ku głębi swojej kobiecości. Zapraszam cię, byśmy poszły razem przez obszary takie jak: poczucie własnej wartości, temperament, potrzeby, granice, ciało i szczęście. Tam będziemy - jak mówiła św. Katarzyna ze Sieny - szukać siebie w Bogu, by i Jego w sobie odnaleźć.

Pierwszy tom wyjątkowej serii dla kobiet poświęconej samorozwojowi i propozycja szeroko rozumianej formacji osobistej.

***

Małgorzata Lekan - dominikanka, absolwentka . studiów teologicznych we Franciscan University of Steubenville w USA i w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz Instytutu Studiów nad Seksualnością w Catholic Theological Union w Chicago. Jest zaangażowana w szeroko rozumiane dzieło ewangelizacji, zwłaszcza w działalność na rzecz kobiet. Prowadzi liczne kursy i warsztaty oraz autorski program Sobotnie Sesje Samorozwoju poświęcony odkrywaniu bezcennego daru kobiecości. Autorka bestsellerowej książki Boska ja. Kobiecy przewodnik po mieście, którym jestem.

Informacje dodatkowe o Cała ja O przyjaźni ze sobą i swoim ciałem. O przyjaźni ze sobą i swoim ciałem:

Wydawnictwo: WAM
Data wydania: 2024-09-18
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: CAŁA JA. O PRZYJAŹNI ZE SOBĄ I SWOIM CIAŁEM

Tagi: Beletrystyka - religia i duchowość Duchowośc i przeżycia religijne

Kup książkę Cała ja O przyjaźni ze sobą i swoim ciałem. O przyjaźni ze sobą i swoim ciałem

Boska Ja. Kobiecy przewodnik po mieście, którym jesteś
Małgorzata Lekan0
Okładka ksiązki - Boska Ja. Kobiecy przewodnik po mieście, którym jesteś

Bądź sobą w pełni! Chcemy czuć się piękne, spełnione i bezpieczne w każdym aspekcie życia: w relacjach, w pracy, w kreowaniu siebie czy w przestrzeni...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski