reklama

C++ builder podręcznik

Środowisko programowania C++ Builder firmy Borland jest produktem przeznaczonym do tworzenia wydajnych, 32-bitowych aplikacji dla systemów operacyjnych Windows .... Biblioteka VCL oraz wiele narzędzi dostarczana wraz ze środowiskiem, pozwalają w praktyce stosować technologię RAD (szybkie prototypowanie aplikacji), umożliwiając programiście skoncentrowanie się na ?logice? programu ? funkcje obsługi zdarzeń. Za pośrednictwem komponentów biblioteki VCL programista w łatwy sposób korzysta z ogromnych możliwości funkcji API. Należy podkreślić, że komponenty VCL znacznie ułatwiają tworzenie (między innymi) mechanizmów: - komunikacji z relacyjnymi bazami danych (np. Oracle) - komunikacji w protokole TCP/IP (np. Internet) Książka wprowadza czytelnika w zagadnienia programowania w tym środowisku. Oprócz omówienia biblioteki VCL i narzędzi programowania wizualnego, w książce znajduje się wprowadzenie do języka C++, umożliwiające zrozumienie mechanizmów zastosowanych w C++ Builder oraz wiele przykładów, które je ilustrują.

Informacje dodatkowe o C++ builder podręcznik:

Wydawnictwo: Mikom
Data wydania: b.d
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 83-7279-286-0

Kup książkę C++ builder podręcznik

C++ builder podręcznik - opinie o książce

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski