Byłaś Moją Trójką. Seria Destiny. Tom II

Tom 2 cyklu Seria Destiny

Światła, kamera… katastrofa!

Wydawało się, że Wszechświat znów zaczyna sprzyjać Igorowi Olechowskiemu, młodemu aktorowi z hollywoodzkimi ambicjami. A jednak – artysta szybko przekonał się, że jeśli chodzi o show-biznes… niczego nie można być pewnym.

Wystarczyła jedna decyzja, by Igor stracił to, co było dla niego najcenniejsze: miłość i przyjaźń. Teraz magiczne trójki w jego życiu ustępują miejsca niepokojącym czwórkom. Nawet afirmacje przestają przynosić rezultaty! Codzienność w blasku fleszy staje się dla Olechowskiego prawdziwą męczarnią, zwłaszcza gdy odkrywa, że aktorskie intrygi nie kończą się na planie filmowym.

Afirmacje, sława i… fake dating – „Byłaś moją trójką” to drugi tom serii, która ma wszystko, czego pragną miłośnicy książek new adult!

Informacje dodatkowe o Byłaś Moją Trójką. Seria Destiny. Tom II:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2024-06-21

Kup książkę Byłaś Moją Trójką. Seria Destiny. Tom II

Byłaś Moją Trójką. Seria Destiny. Tom II - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-06-25, Ocena: 6, Przeczytałam,

„Byłaś moją trójką” to kontynuacja losów znanego aktora Igora i Oli,która ucieka z domu,po braku wsparcia ze strony rodziców.Zawirowania w ich życiu nie mają końca a prasa ma używanie,po donosach ze strony innych osób.

🔶 Historia pokazuje jak ohydne i bezwzględny jest świat celebrycki,który nie zna litości.Osoby żyjące w nim pragną tylko osiągnięcia korzyści i zniszczenia niewinnych osób.Posługują się chwytami poniżej pasa,bo świat w blaskach fleszy taki jest-zakłamany i nieprawdziwy.

🔶 Autorka zabiera czytelnika m.in do Zakopanego i wątki w tym mieście bardzo mi się podobały.Wraz z nowymi bohaterami i powracającą przeszłością wprowadza do fabuły wiele zabawnych sytuacji.Możemy z nimi się pośmiać i zobaczyć zazdrość,gdy na horyzoncie pojawia się konkurent…

🔶 Odkrywamy kolejne karty z historii Igora i Oli.Nie tylko poznajemy po części osoby,które knują przeciwko nim,ale również te,które zostały w to wmanipulowane.
Oj…dzieje się naprawdę sporo.I każdy news z życia postaci wzbudza wiele emocji i elementów zaskoczenia!

🔶Pojawiające się aspekty w wierzenia w afirmacje szczęśliwych liczb i powtarzania sobie ich wielokrotnie,by się one spełniły napawały mnie nadzieją na lepsze jutro bohaterów.Wiara czyni cuda,a słowa mają ogromną moc!Czy się to uda?To musicie sprawdzić!

🔶 Lektura jest świetnymi opowieścią o dwóch osobach z różnych światów,którzy walczą o swoje uczucia pomimo przeciwnościami losu.Chcą zaufać,choć to nie łatwe,bo świat celebrytki im na to nie pozwala.

🔶Sprawdźcie,czy w blaskach fleszy prawdziwa miłość jest możliwa
P O L E C A M

Avatar użytkownika - ksiazkowa_patryc
ksiazkowa_patryc
Przeczytane:2024-06-29, Ocena: 5, Przeczytałam, Przeczytane,

To już moje kolejne spotkanie z Autorką oraz z Olą i Igorem, na które bardzo czekałam. Poprzednia część zaskoczyła mnie swoim zakończeniem, więc byłam ogromnie ciekawa co dalej się wydarzy.

I myślałam, że w tej części będzie spokojnie to się grubo pomyliłam. Zostajemy rzuceni w wir wydarzeń, które zaskakują i sprawiają, że trudno przewidzieć jak to wszystko się potoczy. Choć muszę przyznać, że dość duże ma tutaj znaczenie zachowanie Igora, którego miałam ochotę parę razy kopnąć w cztery litery, ale też jednocześnie rozumiałam motywy jakie nim kierują. Poznajemy też kulisy showbiznesu, który ukazuje nam swoją ciemną stronę i układy jakie w nim panują.

Niezabraknie tutaj zdrad, miłosnego roalcostera, intryg i tajemnic z przeszłości, więc na nudę nie liczcie, bo nie znajdziecie jej w tej książce.

Ciekawą postacią jest też mroczny góral o dobrym serducho, mam cichą nadzieję że pojawi się w kolejnej części.

Czy Igor i Ola będą razem? Tego dowiemy się w następnej części, której nie mogę się doczekać po bombie, która została zrzucona na sam koniec. Mam nadzieję, że szybko doczekam się kontynuacji.

A was zachęcam do przeczytania.

Wiara w magię liczb i pokładanie w nich wszelkich swoich nadziei może brzmieć naiwnie. Jednak co jeśli cyfry naprawdę mają moc? Albo chcą nam coś przekazać? Problem pojawia się, gdy zamiast tych wyczekiwanych liczb, wszędzie widzimy inne. Czy czwórka może być pechowa? Zgodnie z symboliką anielską liczbę cztery wysyła się tam, gdzie nie ma już szans. Symbolizuje ona rozsądek i upór w dążeniu do celu. Jednak czy bohaterom starczy sił, by zawalczyć o swoje?   Igor i Ola mogli wieść szczęśliwe życie, jednak napotkali na swojej drodze problemy, które wyniknęły z przeszłych działań mężczyzny. I choć niezaprzeczalnym jest, że tych dwoje łączy uczucie, to los uparcie próbuje ich rozdzielić. Wspólne spotkania, z dala od Warszawy, wydaje się niczym znak od przeznaczenia. Problem w tym, że Ola pragnie stabilizacji i normalności w związku, a Igor, przez własne błędy, zobowiązania i skomplikowaną sytuację w branży, nie może jej tego zaoferować.   ,,Byłaś moją Trójką" to znakomita kontynuacja serii ,,Destiny". Ci, którzy jeszcze nie znają cyklu, powinni najpierw sięgnąć po pierwszy tom, aby w pełni pojąć niełatwą historię głównych bohaterów. Autorka stawia mocny nacisk na przedstawienie życia zawodowego Igora, który w aktorskim świecie teoretycznie znaczy wiele, lecz w praktyce jest tylko kolejnym pionkiem, który musi działać zgodnie z planem, zapewniając niebagatelne dochody nie tylko sobie, ale też powiązanym z nim ludziom. Dzięki kreacji jego postaci mamy okazję ujrzeć cienie życia w blasku fleszy oraz układy, które rządzą branżą, a także dostrzec, że medialne doniesienia często nie mają swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Ola i Igor to para zapewniająca całe mnóstwo emocji czytelnikowi, a rozterki, z jakimi przychodzi im się mierzyć, nie należą do najłatwiejszych. Pomimo to, nie da rady ani na chwilę zwątpić w siłę łączącego ich uczucia. Mamy również okazję poznać skomplikowane sytuacje rodzinne obojga bohaterów, a także dostrzec ich samotność w świecie, w którym trudno znaleźć oparcie w kimkolwiek, gdy stanowi się pożywkę dla nagłówków portali plotkarskich. Dużym atutem powieści są również intrygi i tajemnice, które mogą zarówno zaskoczyć, jak i zniesmaczyć swoich rozmachem, a ich konsekwencje okazać się trudne do przewidzenia. I znowu Autorka pozostawia nas w zawieszeniu, pozostaje więc mieć nadzieję, że na kolejny tom nie przyjdzie długo czekać. A Wam polecam tę serię, świetnie opowiadającą nie tylko o sile liczb, ale też o sile miłości.

Jesteś moją Trójką
Nina Kaczmarczyk 0
Okładka ksiązki - Jesteś moją Trójką

A jaki jest twój szczęśliwy numerek? Igor Olechowski to niepokorny aktor u szczytu popularności, który dzięki regularnemu spisywaniu afirmacji do Wszechświata...

Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun