reklama

Broken Reign

Skye Matthews to młoda, ambitna i zdeterminowana prawniczka, która mimo krótkiego doświadczenia w zawodzie ma już wiele sukcesów na koncie i niewiele spraw dotyczących pracy może ją zaskoczyć.

Wydaje jej się, że to najprzystojniejszy mężczyzna, jakiego w życiu widziała.

Sprawia też wrażenie niebezpiecznego i prawdopodobnie ma powiązania ze światem przestępczym, więc Skye ma nadzieję, że widzi go po raz pierwszy i ostatni. Ale niestety nie ma pojęcia, że Tobias zadbał o to, żeby tak się nie stało. Postanowił ją zatrudnić i trochę się z nią zabawić.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Broken Reign:

Broken Reign - opinie o książce

Avatar użytkownika - CzarnoCzerwoneCC
CzarnoCzerwoneCC
Przeczytane:2024-08-01, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam, Wydawnictwo NieZwykłe,

"Nie do­sze­dłem do wła­dzy szyb­ko. To była ostroż­na roz­gryw­ka sza­cho­wa prze­pro­wa­dzo­na w jed­nym celu. Po­dróż na po­łu­dnie ma być osta­tecz­ną par­tią. Ostat­nim ru­chem".

Jeden z naszych najukochańszych motywów w książkach? Adwokaci& przestępcy 😁 powiemy Wam, że tego typu historii na rynku wydawniczym jest zaledwie garstka, ale na nasze szczęście, te po które miałyśmy przyjemność sięgnąć, są po prostu obłędne!🥰

Najnowsza powieść Avy Harrison to jak dla nas klasa sama w sobie ❤️ Autorka przede wszystkim umie stworzyć fabułę, która zaintryguje czytelnika już od pierwszej przeczytanej strony przez co nie będziecie w stanie odłożyć książki dopóki dopóty nie zobaczycie co się stanie dalej 🤔 Towarzyszyć temu procesowi będzie lekki styl pisania, dzięki któremu dodatkowo możecie cieszyć się przeżywaną właśnie przygodą 😁 jednak niewątpliwie ogromnym atutem tej książki było także stworzenie dwóch naprawdę silnych bohaterów, których relację można określić jako słynne i tak lubiane przez czytelników enemies to lovers 😎 bo powiedzcie sami... Kto z Was słysząc o zaciętej, inteligentnej i twardej prawniczce oraz potencjalnie niebezpiecznym, szorstkim przestępcy nie będzie miał ochoty od razu sięgnąć po ten tytuł?😍

Tak tak tak i jeszcze raz tak ❤️ "Broken Reign" jest książką, którą zdecydowanie polecimy każdemu czytelnikowi lubującemu się w nieoklepanych historiach dla dorosłych z ww. elementami. Plusów zapewne mogłybyśmy Wam wymieniać jeszcze bardzo wiele ale wolałybyśmy jednak abyście tę książkę mogli odkrywać sami, gdyż naprawdę warto 😍 w związku z tym wspomnimy jeszcze tylko o tym, że będziecie mieli tutaj do odkrycia także pewne tajemnice bo musicie wiedzieć , że Skye będzie pewnego rodzaju narzędziem w rękach Tobiasa...😎🔥 O co dokładnie chodzi? O tym przekonajcie się sami 😁 polecamy! #musthave #mustread

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-08-10, Ocena: 6, Przeczytałam,

🌟Pani prawniczka i boss mafijny są gwarancją niezwykłej oraz nieprzewidywalnej historii,która nasycona jest wieloma ciekawymi wątkami z przeszłości.Mamy tutaj pomieszany świat ciemnych interesów ze światem legalnych,które zaplatają się każdego dnia.A pomiędzy tym jest zemsta oraz chęć ucieczki od tego,co przynosi los wraz z ogromnym pożądaniem z którym nie łatwo walczyć!

🌟Tajemnica goni tajemnicę i to powoduje,że emocje sięgają zenitu.Chęć odkrycia skrywanych sekretów i walki z wrogiem miesza niesamowicie w fabule.Budowane napięcie sprawia,że oderwanie się od lektury bywa niemożliwe.Wszystko to za sprawą genialnie wykreowanych bohaterów,których możemy powoli poznawać,dzięki wspomnieniom i odkryciu ich powiązania ze sobą.

🌟Historia obezwładnia,miesza w wyobraźni i skłania do uważnego śledzenia losów postaci.Jest znakomitym romansem,by spędzić niezapomniany czas.
Jestem nim zachwycona i ogromnie wam polecam tą historię.

Broken Reign
Ava Harrison0
Okładka ksiązki - Broken Reign

Zepsute królestwo
Ava Harrison0
Okładka ksiązki - Zepsute królestwo

Nowa zagraniczna autorka w Polsce! Mówią, że Cyrus Reed jest bezwzględny i twardą ręką rządzi podziemiem. To przestępca morderca i potwór zarządzający...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski