reklama

Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci

1,828 kg wiedzy na 416 stronach. Ponad 70 ekspertów i ekspertek, 8 obszernych części podzielonych na tematyczne działy, a do tego zdjęcia, ilustracje, quizy, diagramy, listy, odnośniki, wykresy i nieprzebrana ilość ciekawostek oraz nieskończona satysfakcja z lektury, do której chce się wracać. Britannica to przecież jakość sama w sobie. Wiedz to!

Apetyt rośnie w miarę czytania... Im więcej znajdujemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania, tym więcej pytań pojawia się później. Lektura Britanniki pozwoli dzieciom zagłębić się w najciekawsze zagadnienia astronomii, zoologii, archeologii, historii i wielu innych dziedzin, szczególnie interesujących dla młodych czytelników. Zagadnienia przedstawione są w wyjątkowo atrakcyjny oraz przystępny dla nich sposób.

Każda strona encyklopedii powstała w oparciu o wiedzę ekspertów i ekspertek w wielu dziedzinach nauki. Na końcu każdego rozdziału znajdują się inspirujące wywiady ze specjalistami i specjalistkami, którzy opowiadają o tym co kochają w swojej pracy oraz nad czym właśnie pracują, a także quiz, dzięki któremu można sprawdzić, co udało się zapamiętać podczas lektury.

Ta gruba księga jest jak wizyta w nowoczesnym muzeum lub galerii, jak spotkanie z supernauczycielem, wyprawa w dalekie zakątki świata, w kosmos, a nawet do wnętrza Ziemi!

Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci - bezcenny prezent dla każdego dziecka.

Informacje dodatkowe o Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci:

Wydawnictwo: Marginesy
Data wydania: 2022-07-07
Kategoria: Edukacyjne
Tytuł oryginału: Britannica. All New Children

Tagi: Publikacje encyklopedyczne i słownikowe dla dzieci i młodzieży Materiały edukacyjne

Kup książkę Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci

Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci
Christopher Lloyd0
Okładka ksiązki - Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci

Człekozwierz. Co nas łączy ze zwierzętami?
Christopher Lloyd0
Okładka ksiązki - Człekozwierz. Co nas łączy ze zwierzętami?

Bonobo idą przez las, żeby zobaczyć, jak sobie radzi ich przyjaciel, który poprzedniego dnia wpadł we wnyki, i którego nie udało się uwolnić, choć wszyscy...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski