Boże, pomóż mi! Ten stres doprowadza mnie do szaleństwa!

Niezapłacone rachunki, kolejna bezsenna noc, a w biurze czeka stos spraw, których nie zdążyło się załatwić wczoraj. W domu czy w pracy – każdego z nas stres może czasem przytłoczyć i odebrać radość życia. Jak nauczyć się nad nim skutecznie panować, aby to on nie zapanował nad Tobą?

Dr Greg Popcak udziela odpowiedzi na to pytanie, odwołując się z jednej strony do metod i technik zaczerpniętych z psychoterapii, z drugiej zaś do wiary chrześcijańskiej. Korzysta przy tym z własnego wieloletniego doświadczenia jako psychoterapeuty. Wykazując się religijną wrażliwością i psychologiczną wiedzą – a także sporą dawką humoru – skutecznie radzi, jak unikać stresu i zachowywać równowagę w codziennym życiu.

W książce znajdziesz m.in.
● prawdziwe historie i anegdoty pokazujące, jak sobie radzić ze stresem
● testy i ankiety, które pomogą ci zorientować się W jaki sposób reagujesz na trudności,
● przejrzyste interpretacje najnowszych badań psychologicznych na temat stresu,
● skuteczne porady i praktyczne rozwiązania problemów, które pojawiają się w trakcie zmagań ze stresem.
● refleksje na temat roli sakramentów w odzyskiwaniu i zachowywaniu równowagi psychicznej.

To książka, która przypomni Ci, że Bóg jest naprawdę potężniejszy od wszystkich Twoich problemów. Dzięki jej lekturze wprowadzisz w swoje życie większą harmonię i pogłębisz swoją wiarę.

Inteligentna mieszanka psychologii i duchowej refleksji.
Dr Paul C. Vitz, Profesor Psychologii Uniwersytetu Nowojorskiego

Dr Gregory Popcak jest jednym z czołowych terapeutów chrześcijańskich w USA, współgospodarzem audycji radiowej Fully Alive (Sirius 159/XM1) oraz Heart Mind and Strenght (Ave Maria Radio Network)

Informacje dodatkowe o Boże, pomóż mi! Ten stres doprowadza mnie do szaleństwa!:

Wydawnictwo: eSPe
Data wydania: 2012-04-27
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7482-466-8

Kup książkę Boże, pomóż mi! Ten stres doprowadza mnie do szaleństwa!

Boże, pomóż mi! Ten stres doprowadza mnie do szaleństwa! - opinie o książce

Gregory K. Popcak0
Okładka ksiązki - Bądź wolny od lęku. Jak nie wpadać w panikę i skutecznie radzić sobie z niepokojem

Opierając się na swoim długoletnim doświadczeniu terapeutycznym, najnowszych badaniach naukowych i duchowości chrześcijańskiej, Dr Gregory Popcak wyjaśnia...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung