Boże Narodzenie. Teatr na małej scenie. Figurki i scenografia

Ta książka to praktyczny warsztat dla każdego pedagoga, katechety, terapeuty, logopedy i rodzica! To twórcza metoda pracy z dziećmi wykorzystująca drewnianą deskę z trzema równoległymi nacięciami.
Jak sprawić, by opowiadane historie ożyły? Z tą praktyczną książką to banalnie proste!

Krok 1
Ustaw scenę-deskę, gdzie tylko chcesz: w przedszkolu, szkole, salce katechetycznej, świetlicy lub w domu. Wytnij gotowe figurki i elementy scenografii znajdujące się na luźnych kartach tej książki!

Krok 2
Przygotuj scenariusz opowieści, który znajdziesz w publikacji. A jest to biblijna historia o narodzinach Jezusa.

Krok 3
Rozpocznij wspaniały spektakl, który pokochają wszystkie dzieci. I ciesz się efektami swojej pracy!

Więcej o kreatywnych opowieściach i metodzie pracy ze sceną-deską znajdziesz w książce „Teatr na małej scenie”.
Sięgnij także po inne przygotowane przez nas komplety scenariuszy i figurek: „Miłosierny Samarytanin”, „Dawid i Goliat”.

Informacje dodatkowe o Boże Narodzenie. Teatr na małej scenie. Figurki i scenografia:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2020-12-03
Kategoria wiekowa: 6-8 lat
ISBN: 978-83-8144-451-4
Tłumaczenie: Magdalena Jałowiec

Tagi: dla dzieci teatrzyk

Kup książkę Boże Narodzenie. Teatr na małej scenie. Figurki i scenografia

Boże Narodzenie. Teatr na małej scenie. Figurki i scenografia - opinie o książce

Kodeks drogowy
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Kodeks drogowy

Kodeks drogowy. Stan prawny na 1 marca 2007 roku....

Jungle Animals
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Jungle Animals

Level 1 for children who are ready to take thier first step in reading....

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska