reklama

BOSKIE ŁUSKI: TOM 1

Chiharu jest młodym pisarzem, który zmaga się z brakiem weny i chęci do pisania następnej książki. Żeby trochę odpocząć i zdystansować się od pracy, wraca do rodzinnej wioski, gdzie mieszkał wraz z babcią. Pewnego razu, gdy czeka na stacji, przytrafia mu się niecodzienna sytuacja — znajduje w krzakach nieprzytomnego, młodego mężczyznę! Udzieliwszy pomocy ekscentrycznemu osobnikowi, zaintrygowany Chiharu pyta, dlaczego przyszedł w okolice stacji.
— Ach, czekam na żonę — słyszy w odpowiedzi.
Jednak kim jest ukochana tajemniczego mężczyzny?! Oto początek historii o nietypowej relacji między bóstwem a śmiertelnikiem!

Informacje dodatkowe o BOSKIE ŁUSKI: TOM 1:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-04-28, Ocena: 4, Przeczytałem,

POWRÓT W RODZINNE STRONY

Przyznam, że nie tego spodziewałem się po tej mandze. Tego, czyli boy love. Opis nic takiego nie sugerował, może szata graficzna trochę skojarzeń nasuwała, ale to o niczym nie świadczyło. A okazało coś innego. Bywa. Przeczytałem i chociaż targetem tej opowieści nie jestem, chyba śmiało mogę powiedzieć, że grupie docelowej rzecz przypadnie do gustu.

Poznajcie Chiharu, to młody pisarz, który, jak wielu autorów, zmuszony jest radzić sobie z brakiem natchnienia. Chęci do pisania też zresztą mu brak. Co może pomóc? Odpoczynek na pewno nie zaszkodzi, więc Chiharu zostawia swoje dotychczasowe życie i rusza w rodzinne, wiejskie strony, ale jeszcze nie wie, co tam będzie na niego czekało! Kiedy znajduje nieprzytomnego mężczyznę, nie może wiedzieć z kim ma do czynienia, ani jak bardzo wpłynie to na jego życie!

Avatar użytkownika - isil
isil