Polecamy ćwiczenia na II etap edukacyjny, zatwierdzone przez Komisję Wychowania Katolickiego KEP do użytku ogólnopolskiego, opracowane na podstawie aktualnego programu nauczania. Mogą być używane ze wszystkimi podręcznikami do nauki religii.

Ćwiczenia na lekcje religii, do katechezy parafialnej i edukacji domowej:

uwzględniają wymagania edukacji włączającej; są nowoczesne, atrakcyjne i angażujące; zróżnicowane stopniem trudności; kształtują kreatywne myślenie; inspirują do poznawania Biblii; wspierają indywidualizację nauczania; wskazują, jak praktycznie wykorzystać wiadomości; zmuszają ucznia do aktywności na lekcji; nie pozwalają na nudę; wizualizacja graficzna ułatwia zrozumienie zagadnień.

Informacje dodatkowe o Bóg kocha i zbawia człowieka Klasa 5 i 6. Ćwiczenia na lekcje religii, do katechezy parafialnej i edukacji domowej. Dla klasy 5 i 6:

Wydawnictwo: WAM
Data wydania: 2024-08-14
Kategoria: Historyczne
Tytuł oryginału: BÓG KOCHA I ZBAWIA CZŁOWIEKA. ĆWICZENIA NA LEKCJE RELIGII, DO KATECHEZY PARAFIALNEJ I EDUKACJI DOMOWEJ KLASY 5 I 6

Tagi: Publikacje o religiach i wierzeniach dla dzieci i młodzieży - chrześcijaństwo Dzieci od ok. 10 lat Dzieci od ok. 11 lat

Kup książkę Bóg kocha i zbawia człowieka Klasa 5 i 6. Ćwiczenia na lekcje religii, do katechezy parafialnej i edukacji domowej. Dla klasy 5 i 6

Katarzyna Wawrzyniak0
Okładka ksiązki - Bóg kocha i zbawia człowieka klasa 7 i 8. Ćwiczenia na lekcje religii, do katechezy parafialnej i edukacji domowej. Dla klasy 7 i 8

KIEDYŚ O TYM OPOWIEM
Katarzyna Wawrzyniak0
Okładka ksiązki - KIEDYŚ O TYM OPOWIEM

NIEPŁODNOŚĆ. Treść tej książki jest moim krzykiem. Krzykiem, którego na etapie starań o dziecko bardzo mi było trzeba, ale tłumiłam go, w sobie, aby nie...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung