Blok rysunkowy pająka Kleofasa

Dla fanów książki ,,Opowiem ci, mamo, co robią pająki" i nie tylko!

Blok rysunkowy, kolorowanka oraz zbiór łamigłówek w jednym. Wspaniała, twórcza rozrywka dla małych artystów i miłośników przyrody.

Dzieci łatwo i z przyjemnością nauczą się, jak narysować pająka oraz inne stworzenia, zaprojektują wzór pajęczyny i wykonają wiele innych zabawnych, twórczych zadań. A na odwrocie każdej strony z gotowym zadaniem znajdą dużo wolnego miejsca na realizację własnych pomysłów!

Pozycja idealna do pracy indywidualnej lub w grupie.

Dodatkowym walorem tej publikacji są przygotowane przez specjalistkę ciekawostki przyrodnicze nie tylko o pająkach.

Daniel de Latour ilustruje książki i czasopisma dla mniejszych i większych, rysuje komiksy. Współpracował m.in. z ,,Misiem", ,,Świerszczykiem", ilustrował felietony Joanny Sokolińskiej w ,,Wysokich Obcasach", rysował smoki, krasnoludki, kosmonautów, żyrafy, tygrysy, pociągi i inne rzeczy. ,,Wyprawa do kraju księcia Marginała" Henryka Bardijewskiego z jego ilustracjami otrzymała nominację do nagrody Polskiej Sekcji IBBY Książka Roku 2009, a ,,Atlas świata. Ameryka Południowa" nominowany był do nagrody ,,Przecinek i Kropka, najlepsza książka dziecięca". Laureat drugiej nagrody w konkursie na komiks Muzeum Powstania Warszawskiego. Niektóre rzeczy przerysowuje od swoich dzieci.

Uczy się grać na skrzypcach od wiejskich muzykantów. W jego rodzinnym domu każdy zbłąkany pająk może liczyć na dobre słowo, ciepły kąt i miskę strawy. Pewnie dlatego większość zatrzymuje się tam na dłużej, a niektóre sprowadzają krewnych.

Informacje dodatkowe o Blok rysunkowy pająka Kleofasa:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2014-10-22

Kup książkę Blok rysunkowy pająka Kleofasa

Blok rysunkowy pająka Kleofasa - opinie o książce

Narzędziowy blok rysunkowy
Daniel de Latour0
Okładka ksiązki - Narzędziowy blok rysunkowy

Dla wielbicieli książki ,,Opowiem ci, mamo, co robią narzędzia" i nie tylko! Sprawdź, czym się zajmują narzędzia, kiedy nikt nie patrzy. Ten wyjątkowy...

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka