reklama

Bliskość. Jak zbudować dobre relacje w związku, w pracy i z przyjaciółmi

Jeśli masz problem z nawiązywaniem kontaktów, uważasz, że inni mają lepsze życie, przechodzisz kryzys w związku, nie wierzysz w siebie i generalnie wszystko cię frustruje, ta książka jest DLA CIEBIE.

Bliskość. Jak budować relacje w związku, w pracy i z przyjaciółmi Rachel DeAlto opowiada o tym, jak znajdować wspólny język pomimo dzielących nas różnic. Praktyczny, pełen prawdziwych przykładów i wibrujący pozytywną energią poradnik amerykańskiej ekspertki od budowania relacji pomoże wrócić do tego, do czego zostaliśmy stworzeni: nawiązywania relacji i odnajdowania bliskości. Nabieranie poczucia, że dobrze nam we własnej skórze i budowanie więzi zmienią wszystko: od osobistego samopoczucia po sprawy zawodowe. Oto klucz do sukcesu na wszystkich polach naszej aktywności, droga do szczęścia i miłości.

,,Po miesiącach pandemii próbujemy ponownie się zaadaptować, wracając do kontaktów społecznych, relacji z rodziną, kolegami z klasy czy znajomymi. Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszego momentu do przeczytania tej książki!" Amy Robach, Good Morning America

Informacje dodatkowe o Bliskość. Jak zbudować dobre relacje w związku, w pracy i z przyjaciółmi:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2023-02-08
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Relatable. How to Connect with Anyone, Anywhere (Even If It Scares You)

Tagi: Kompetencje miękkie i komunikacja międzyludzka

Kup książkę Bliskość. Jak zbudować dobre relacje w związku, w pracy i z przyjaciółmi

Bliskość. Jak zbudować dobre relacje w związku, w pracy i z przyjaciółmi - opinie o książce

Avatar użytkownika - sararzeczycka
sararzeczycka
Przeczytane:2023-03-07, Ocena: 6, Przeczytałem,

W dzisiejszych czasach zdolność do budowania relacji, tworzenia więzi, a czasem w ogóle nawiązywania kontaktu, znacznie słabnie. Jesteśmy wycofani, często nieśmiali. Myśląc, że dziesiątki czy setki znajomych online zastąpią nam prawdziwych przyjaciół. Pytanie tylko: kto z nich przybędzie z pomocą, gdy będzie nam potrzebna, komu z nich możemy zaufać?

Bliskość, autorstwa Rachel DeAlto, to poradnik dla każdego. Przydatna teoria oraz ćwiczenia mają za zadanie uzmysłowić nam, jak ważne w życiu jest budowanie relacji z ludźmi. Nieważne, czy jest to związek, przyjaźń, koleżeństwo czy zwykła znajomość. Autorka uświadamia nam, że każda rozmowa wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, buduje pewność siebie. Uczy, jak otworzyć się na innych, ale też jak zwiększyć w sobie empatię.

Często czujemy się dobrze we własnym towarzystwie, sami ze sobą. I to nie jest nic złego, wręcz jest nam to potrzebne. Ale nie wolno zapominać o innych, nie można zamykać się na świat. Warto z niego czerpać.

Jeśli czujesz, że twoje życie towarzyskie cię nie satysfakcjonuje i chcesz je rozwinąć, ten poradnik jest właśnie dla ciebie!

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski