Bardziej niż wczoraj

„Posłałam mu wiadomość − zdanie, które codziennie mi powtarzał: »Kocham Cię bardziej niż wczoraj i mniej niż jutro«”. Rina ma dom z balkonem, dorosłe dzieci i kochającego partnera. Niespodziewanie na jej drodze pojawia się Erez Green, świetny chirurg i niezwykle pociągający mężczyzna. To spotkanie burzy jej spokojne i ustabilizowane dotąd życie. „Bardziej niż wczoraj” to poruszająca opowieść o desperackiej potrzebie miłości. Wydawnictwo Otwarte, 2011

Informacje dodatkowe o Bardziej niż wczoraj:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2011 (data przybliżona)

Kup książkę Bardziej niż wczoraj

Bardziej niż wczoraj - opinie o książce

Avatar użytkownika - helena610
helena610
Przeczytane:2015-08-31, Ocena: 1, Przeczytałam, 52 książki (2015), Na wymianki,
Okropnie irytujacy bohaterowie. Nie lubię zostawiać książek nie skończonych, więc przebrnęłam do końca, ale umeczylam się okrutnie. Ogromna dawka egoizmu, zakłamania i roszczeniowa postawa bohaterów zniechęciły na tyle, że żałuje iż w ogóle po tą pozycję sięgnęłam.
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2015-08-31,
Avatar użytkownika - LifeOnMars
LifeOnMars
Przeczytane:2015-06-12, Przeczytałam, Książki XXI wieku,

Nie wystawiam oceny, ponieważ nie przeczytałam książki do końca. Odpusciłam po ok. 80 stronach. Bo nie mogłam znieść:
a) ciagłego nawiązywania głównej bohaterki do Boga (modli się, prosi o modlitwę, rozmawia z Bogiem) z równoczesną ślepą wiarą w rady przepowiadającej przyszłość z fusów wróżki.
b) fochów głónej bohaterki. Przychodzi do publicznego szpitala, rząda prywatnego, jednoosobowego pokoju grożąc, ze inaczej stąd wyjdzie. Rząda wywołania lekarza z sali operacyjnej bo ona tak chce. Robi cyrk w urządzeniu do rezonansu magnetycznego, bo ona boi sie hałasu, chociaż dwie minuty wcześniej zrezygnowała z proponowanych jej słuchawek.

Tyle mi wystarczyło.
Zostałam odrzucona przez tę książkę i raczej nie będę robiła drugiego podejścia.

Avatar użytkownika - Charlotte5
Przeczytane:2013-06-19, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Każdy dom potrzebuje balkonu
Rina Frank0
Okładka ksiązki - Każdy dom potrzebuje balkonu

W ubogiej dzielnicy Hajfy otoczona kochającą rodziną dorasta dziewczynka o zielonych roześmianych oczach, w spojrzeniu których kryje się smutek. Dziewczynka...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski