reklama

Archipelag wysp szczęśliwych. Przewodnik odważnego życia na własnych zasadach

„Archipelag wysp szczęśliwych. Przewodnik odważnego życia na własnych zasadach” to:

- mapa drogowa, która krok po kroku prowadzi przez zakamarki duszy ku światu zgodnemu z wartościami serca,
- akumulator odwagi do wypłynięcia na niezbadane wody ku nowej rzeczywistości, którą zaczniesz tworzyć w zgodzie ze sobą,
- książka-cegiełka Fundacji Moc Kobiet.

„Archipelag wysp szczęśliwych…” pomysłu i autorstwa Sylwii Chrabałowskiej zbiera szeroką wiedzę i doświadczenie, którymi nasza fundatorka dzieli się od lat. Ponadto w książce znalazły się także y ekspertek związanych z Fundacją Moc Kobiet. „Archipelag...” zatem to także forum tematów pokonferencyjnych „Odważ się na moc!”, w których wypowiedziały się Mocarne i Mocarni służący pomocą w swoich dziedzinach.
Każdy tworzy swoją szczęśliwą wyspę i chce budować lepszy świat. Z innowacyjnym poradnikiem szybciej pokonasz bariery i zaczniesz skuteczniej działać. Łączy on w sobie treści dotyczące rozwoju osobistego oraz przedsiębiorczości. Możesz go potraktować jako kurs do samodzielnej realizacji krok po kroku. Pierwszy etap podróży z „Archipelagiem…” to droga do samej siebie. Drugi – rejs na własną wyspę szczęśliwą.

O Fundacji Moc Kobiet
Fundacja Moc Kobiet to organizacja działająca na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i społecznej odpowiedzialności biznesu. Edukuje, dzieli się wiedzą i dodaje odwagi do działania.

Informacje dodatkowe o Archipelag wysp szczęśliwych. Przewodnik odważnego życia na własnych zasadach:

Wydawnictwo: Moc Media
Data wydania: 2023-05-15
Kategoria: Poradniki

Tagi: poradnik

Kup książkę Archipelag wysp szczęśliwych. Przewodnik odważnego życia na własnych zasadach

Archipelag wysp szczęśliwych. Przewodnik odważnego życia na własnych zasadach - opinie o książce

Są książki, które zostają za nami...

Są książki, które wywołują w nas burze...

Są powieści, które potrafią ukoić...

Są i takie, które zabijają nudą...

A jaka jest ta?

,,Archipelag wysp szczęśliwych"

Sylwia Chrabałowska

@chrabalowska.sylwia

@mocmediabooks

Ilość ukazujących się obecnie poradników tak przytłacza, że straciłam ochotę na odkrywanie nowych. Jednak nigdy nie mówię nigdy...

Ta publikacja przykuła moją uwagę najpierw tym, że jest to książka od kobiety dla kobiet, że to ,,książka - cegiełka Fundacji Moc Kobiet".

Wreszcie nikt mi nie napisał, że całe życie robię coś źle, nikt mi też nie podał złotej myśli dzięki której cały mój świat będzie zawsze w różowych barwach. Za to dostałam sporo ciekawych spostrzeżeń pobudzających do myślenia o danych sytuacjach w inny sposób. Znalazłam w tej książce miejsce na własne słowa, spostrzeżenia, uwagi do budowania lepszego jutra. W końcu najważniejsze to znaleźć szczęście w codzienności. Przecież nie co dzień wygrywamy w lotto, awansujemy zyskując podwyżkę, znajdujemy miłość życia czy uwalniamy się od toksyka. Nie co dzień wstajemy prawą nogą w towarzystwie anielskich skrzypiec. Jednak każdego dnia możemy znaleźć małe radości i zrozumieć to co ważne, a może umknąć. Każdego dnia zaczynamy nowy rozdział i możemy zrobić krok ku samorealizacji.

Jest jedno słowo, które towarzyszyło mi przez całą lekturę... nienachalna. Właśnie taka jest ta książka. Ona towarzyszy w nieingerencyjny sposób. Słowa wlewają się i zaczynają w nas pracować. Czy robię to co chcę, czy realizuję się w pełni?

To nie lektura na raz, to lektura na życie, bo do niej chce się i warto wracać.

Może dodam, że jest pięknie wydana, ma okładkę stworzoną do głaskania, uwodzi grą barw rozdziałów, mówi nam to część ważna właśnie dla Ciebie.

Czy i Ty jesteś Mocarna? A może Kobieta obok Ciebie jest właśnie taka?

W tym okresie tak nadmienie, że ta książka to doskonały prezent dla kogoś kto ma chęć zobaczyć więcej, zrozumieć, znaleźć samą siebie, wybrać nową drogę czy ugruntować tą którą idzie.

Polecam ?

Odpowiedź Hiobowi