Amazing Spider-Man. Dranie i łajdacy. Tom 8

Ósmy tom przygód Spider-Mana ze scenariuszami Nicka Spencera wydanych w kolekcji Marvel Fresh. Spider-Man nie może być w czterech miejscach naraz... A może jednak?! Życie Petera Parkera jest, jak zwykle, skomplikowane, ale czy nauka okaże się rozwiązaniem? Tymczasem J. Jonah Jameson rozpoczyna nową pracę jako gospodarz podcastu, a jego pierwszym gościem jest Spider-Man! JJJ i Pajączek od pewnego czasu mają dobre układy, ale czy spotkanie przy mikrofonie tego nie zepsuje? Poza tym ścianołaz musi rzucić kośćmi w Pałacu, nowym kasynie dla superłotrów, prowadzonym przez Chance'a. Sprawy się komplikują, gdy Bumerang zaczyna coś knuć. Co to ma wspólnego z burmistrzem Fiskiem? Losy Petera Parkera lada chwila (znowu) się odmienią... prawdopodobnie na zawsze! Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach ,,Amazing Spider-Man" (2018) #37-43. Scenariusz napisał Nick Spencer, a rysunki stworzyli między innymi Iban Coello, Ryan Ottley i inni artyści.

Informacje dodatkowe o Amazing Spider-Man. Dranie i łajdacy. Tom 8:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2023-05-31
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: The Amazing Spider-Man by Nick Spencer Vol. 8: Threats & Menaces

Kup książkę Amazing Spider-Man. Dranie i łajdacy. Tom 8

Amazing Spider-Man. Dranie i łajdacy. Tom 8 - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2023-06-01, Ocena: 4, Przeczytałem,

KOLEJNE KŁOPOTY

Run Spencera rozkręca się coraz bardziej. W zasadzie to przekroczyliśmy już połowę tej jego opowieści - łącznie będzie piętnaście tomów - ale scenarzysta konsekwentnie ciągnie przed siebie ten wóz. I całkiem fajnie mu to wychodzi. Może już przywykłem do jego specyfiki, a może on nieco lepiej się w to wczuł, ale najnowszą część czyta się całkiem przyjemnie. I może nic to wielkiego, ale też i jakichś większych wpadek nie zalicza, więc jako stricte rozrywkowa propozycja dla fanów postaci sprawdza się przyzwoicie.

Peter ma pokręcone życie. Na wszystko brak mu czasu, chętnie by się rozdwoił, a może nawet i podzielił na więcej. W nauce szuka pomocy, ale czy znów nie skończy się to dla niego czymś jeszcze gorszym?

Tymczasem Jameson działa i zaczyna robić... podcasty. Do pierwszego z nich zaprasza zaś Spider-Mana i pojawiają się kolejne problemy. Jakby tego było mało, otwarte zostaje nowe kasyno dla łotrów i Pajęczak będzie musiał się w nim pokazać, a tu jeszcze Bumerang znów coś kombinuje i... Tak, Fiska też nie zabraknie, a to nie koniec...

Amazing Spider-Man. Tom 4
Okładka ksiązki - Amazing Spider-Man. Tom 4

Czwarty tom serii ,,Amazing Spider-Man" na podstawie scenariusza J. Michaela Straczynskiego. Dom cioci May spłonął. Dlatego na zaproszenie Tony'ego Starka...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz