All-New Wolverine Odporna, tom 4

Tajemniczy statek z niebios. Pasażerka zarażona zabójczym wirusem. I dwa słowa, które wywrócą świat Laury Kinney do góry nogami. Tak rozpocznie się wyścig z czasem, w którym Wolverine, uwięziona w mieście objętym kwarantanną, musi powstrzymać rozprzestrzenianie się śmiertelnej choroby. Jak daleko się posunie, by ocalić zakażonych? I czy ryzykowna wyprawa w kosmos ze Strażnikami Galaktyki pomoże jej rozwikłać zagadkę pochodzenia wirusa?

Scenariusz tego tomu napisał Tom Taylor (,,Star Wars", ,,Superior Iron Man", ,,Teczka"), a rysunki stworzył Leonard Kirk (,,Supergirl", ,,X-Factor").

Informacje dodatkowe o All-New Wolverine Odporna, tom 4:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-04-17, Ocena: 4, Przeczytałem,

Wolverine na kwarantannie.

Seria All-New Wolverine powraca z nowym tomem przygód i jest to tom nowy pod wieloma względami. Z jednej strony mamy tu bowiem zmianę czcionki tytułu, z drugiej kostium bohaterki też przechodzi rewolucję, co ważniejsze jednak przed dawną X-23 otwiera się zupełnie nowy rozdział życia i kariery. Co z tego wyniknie?

Tak brzmi oficjalny opis tego tomu serii. Fabuła bardzo na czasie, prawda? Przypadek do kiedy Egmont zapowiadał ten tom kilka miesięcy temu (a planował jego wydanie zdecydowanie wcześniej), nikt chyba nie spodziewał się, że tak będzie wyglądała nasza szara polska rzeczywistość w dniu premiery. Wirus. Kwarantanna. Walka ze śmiercionośną choroba, zbierającą krwawe żniwo… Życie w takiej atmosferze podkręca emocje wynikające z czytania tego komiksu, ale i bez tego jest to po prostu bardzo dobra opowieść superhero.

Całość mojej recenzji na portalu Planeta Marvel: https://planetamarvel.net/all-new-wolverine-odporna-tom-4-recenzja/

Wiem i ja. Wiem i ja! Zadania do ścierania. Piszę i liczę
Okładka ksiązki - Wiem i ja. Wiem i ja! Zadania do ścierania. Piszę i liczę

Seria popularnych książek ze zmywalnym flamastrem i laminowanymi stronami. Rysuj, pisz, rozwiązuj zadania i baw się ze swoimi ulubionymi bohaterami -...

Okładka ksiązki - 125 zabaw umysłowych dla maluchów. Proste zabawy stymulujące rozwój mózgu dzieci od roku do trzech lat

Książka 125 zabaw umysłowych dla maluchów prezentuje szereg sposobów, jak wspomagać wczesny rozwój umysłowy dzieci w wieku dwóch i trzech lat, który stanowi...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung