A ton tour ! 2 ćwiczenia do języka francuskiego klasa 8, MEN

Zeszyt ćwiczeń A ton tour ! 2 dla klasy 8 z nowej serii do nauki języka francuskiego w szkole podstawowej zawiera:

Zestaw dodatkowych ćwiczenia do każdego z 7 rozdziałów podręcznika 47 dodatkowych nagrań

Podręcznik A ton tour ! 2 dla klasy 8 z nowej serii do nauki języka francuskiego w szkole podstawowej wchodzi do szkół w roku szkolnym 2024/2025. Numer ewidencyjny w wykazie MEN: 1191/2/2024.

Zapewni przyjemną pracę nauczycielom, a uczniom skuteczne opanowanie nowego języka.

Wszystkich przekona, że nauka języka francuskiego może być niesamowicie atrakcyjna.

ZALETY PODRĘCZNIKA

nieprzytłaczająca ilość materiału dynamika wprowadzanych wiadomości (w niewielkich porcjach: leksyka, gramatyka, kultura, fonetyka i komunikacja, działanie-projekt, powtórka) rozwijanie wszystkich kompetencji, a zwłaszcza kompetencji komunikacyjnej werbalnej (wiele ćwiczeń fonetycznych i nagrań, przykłady strategii ułatwiających rozmowę) przyjazne rozwiązania graficzne (komiks, ramki, drogowskazy, sekcje, wyróżnienia kolorystyczne) podejście interkulturowe spiralny układ treści nowoczesne metody i techniki aktywizujące testy sprawdzające do poszczególnych rozdziałów ciekawe i nieskomplikowane projekty dodatek gramatyczny i obszerny słowniczek nagrania dialogów i ćwiczeń dostępne za pomocą kodów QR na rozkładówkach i na okładce bogata obudowa metodyczna podręcznika

Bogate materiały dydaktyczne do serii dostępne są w Bibliotece Nauczyciela na portalromanisty.pl.

Informacje dodatkowe o A ton tour ! 2 ćwiczenia do języka francuskiego klasa 8, MEN:

Wydawnictwo: NOWELA
Data wydania: 2024-06-24
Kategoria: Podręczniki
Tytuł oryginału: A ton tour !

Tagi: Educational: modern (non-native) languages: language learning: grammar vocabulary and pronunciation Nauka języków - mówienie Nauka języków - rozumienie ze słuchu Nauka języków - czytanie Nauka języków - pisanie Francuski Podręczniki kursy Dzieci od ok. 13 lat

Kup książkę A ton tour ! 2 ćwiczenia do języka francuskiego klasa 8, MEN

A ton tour ! 2 podręcznik wieloletni do języka francuskiego, klasa 8, numer MEN
Alicia Criado-Pena0
Okładka ksiązki - A ton tour ! 2 podręcznik wieloletni do języka francuskiego, klasa 8, numer MEN

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski