reklama

5-minutowe ćwiczenia wzmacniające. Bezpieczny i skuteczny trening dla osób 50+

Czerp z życia pełnymi garściami, niezależnie od wieku

Z wiekiem nasze ciała stawiają przed nami liczne wyzwania. Jednak nie musimy ulegać frustracji związanej z upływem lat. Dzięki wskazówkom zawartym w tej książce, dowiesz się jak wzmocnić swoje ciało, by czerpać radość z codziennego życia.

Autorka skupia się na tułowiu - mięśniach powierzchownych, mięśniach głębokich, więzadłach i ścięgnach, które tworzą brzuch, boki ciała i plecy. Te grupy mięśni core odpowiadają głównie za stabilną postawę ciała i koordynację. W tej książce znajdziesz nie tylko szczegółowe omówienie korzyści płynących ze wzmacniania tych części ciała, lecz także praktyczne narzędzia, które pomogą ci osiągnąć odczuwalne efekty.

Dzięki regularnym ćwiczeniom, które wykonasz w domowym zaciszu, możesz walczyć z osteoporozą, zapobiegać złamaniom kości, wzmocnić ciało i mięśnie, a także poprawić równowagę i stabilność. W wszystko to przyczyni się do większej pewności siebie i lepszego samopoczucia w codziennym życiu.

Poradnik zawiera czterdzieści ćwiczeń, podzielonych na różne kategorie, z dokładnymi instrukcjami krok po kroku. Nie wymagają one specjalistycznego sprzętu, więc z łatwością możesz włączyć je do swojej codziennej rutyny. I zajmą ci jedynie 5 minut dziennie.

Nie musisz wprowadzać ogromnych zmian w swoim życiu, aby czerpać z niego maksymalne korzyści. Dzięki informacjom zawartym w książce "5-minutowym ćwiczenia wzmacniające. Bezpieczny i skuteczny trening dla osób 50+" wzmocnisz swoje mięśnie, poprawisz kondycję i równowagę oraz odzyskasz dobre samopoczucie!

Informacje dodatkowe o 5-minutowe ćwiczenia wzmacniające. Bezpieczny i skuteczny trening dla osób 50+:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2024-08-21
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: 5-Minute Core Exercises for Seniors: Daily Routines to Build Balance and Boost Confidence

Tagi: Poradniki ćwiczeń fizycznych

Kup książkę 5-minutowe ćwiczenia wzmacniające. Bezpieczny i skuteczny trening dla osób 50+

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung