Coraz większą popularnością cieszy się w Kościele opracowany przez św. Ludwika Marię Grignion de Montfort program przygotowania do aktu zawierzenia się Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi. W czasie trwających trzydzieści trzy dni rekolekcji ich uczestnicy zgłębiają kolejne aspekty życia i tajemnicy Jezusa Chrystusa i Najświętszej Maryi Panny. Święty Ludwik zalecał, by w tych dniach odpowiednią ilość czasu poświęcić na modlitwę, rozmyślanie oraz lekturę Pisma Świętego i pism duchowych. Ta książka jest propozycją uzupełnienia lektur, które osoby przygotowujące się do aktu zawierzenia czytają przez kolejne trzydzieści trzy dni, o fragmenty z pism księdza Dolindo Ruotolo - autora najkrótszego, ale ujmującego swą prostotą aktu zawierzenia oraz jednego z największych czcicieli Maryi naszych czasów. W każdym z kolejnych rozdziałów czytelnik znajdzie fragment Pisma Świętego, duchowe rozważanie oraz komentarz autorstwa ks. Dolindo.

Informacje dodatkowe o 33 dni z Ojcem Dolindo. Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi:

Wydawnictwo: eSPe
Data wydania: 2024-05-11
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 9788382012101

Tagi: Chrześcijaństwo Aspekty religii Święta i uroczystości Specjalne okazje Święta religijne

Kup książkę 33 dni z Ojcem Dolindo. Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi

Nowenna pompejańska z ojcem Dolindo
Krzysztof Nowakowski0
Okładka ksiązki - Nowenna pompejańska z ojcem Dolindo

54 dni modlitwy pompejańskiej z rozważaniami ojca Dolindo Ruotolo Nowenna pompejańska została ułożona przez bł. Bartłomieja Longo, ucznia pijarów, świeckiego...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung