Książka 125 zabaw umysłowych dla maluchów prezentuje szereg sposobów, jak wspomagać wczesny rozwój umysłowy dzieci w wieku dwóch i trzech lat, który stanowi podstawę późniejszego procesu nauki. Mózg małego dziecka rozwija się niezwykle intensywnie, co daje olbrzymie i niepowtarzalne możliwości rodzicom i opiekunom. Autorka pokazuje, jak każdego dnia możemy stymulować umysły naszych pociech w jakże istotnym okresie drugiego i trzeciego roku życia. Każdej z zabaw towarzyszy fachowa wiedza o ludzkim umyśle i opis, w jaki sposób dana aktywność wspomaga działanie dziecięcego mózgu. Proste, przyjemne zabawy to podstawa sukcesu w późniejszym procesie nauki! Czy wiesz, że mózg trzyletniego dziecka: o utworzył aż 1000 trylionów połączeń (dwukrotnie więcej niż mózg osoby dorosłej) o jest dwukrotnie bardziej wydajny od mózgu studenta o może przyswajać i porządkować nowe informacje dużo szybciej niż dorosły mózg

Informacje dodatkowe o 125 zabaw umysłowych dla maluchów. Proste zabawy stymulujące rozwój mózgu dzieci od roku do trzech lat:

Wydawnictwo: K.E.Liber
Data wydania: 2022-05-18
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: 125 Brain Games for Toddlers and Twos: Simple Games to Promote Early Brain Development

Tagi: Ciąża poród i opieka nad małym dzieckiem - poradniki

Kup książkę 125 zabaw umysłowych dla maluchów. Proste zabawy stymulujące rozwój mózgu dzieci od roku do trzech lat

Zabawy malucha z wiewiórką. Książeczka edukacyjna z naklejkami dla dzieci
Okładka ksiązki - Zabawy malucha z wiewiórką. Książeczka edukacyjna z naklejkami dla dzieci

,,Zabawy malucha" to seria edukacyjnych książeczek dla 3-latków, w których dziecko za pomocą naklejek rozwiązuje zadania dostosowane do jego możliwości:...

Smerfy i świat emocji. Smerf, który był niezdarny
Okładka ksiązki - Smerfy i świat emocji. Smerf, który był niezdarny

Drugi tomik zupełnie nowej serii o Smerfach. Przeznaczona jest dla najmłodszych czytelników i pomaga im w przezwyciężeniu wszelkiego rodzaju lęków i...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska