Wygraj książkę „Róże cmentarne"

Plamy krwi na płótnie cmentarnego pejzażu
Dwójka przyjaciół nagrywających urbex znajduje na starym cmentarzu zwłoki człowieka w makabrycznym stanie. Niedługo potem Hermina Wasylik rozmawia ze znajomym prokuratorem, który w stanie upojenia alkoholowego wyznaje jej, że zabił ojca. Czy te sprawy mogą się łączyć? Czy Hermina przypadkowo poznaje prawdę? Nie jest tego pewna. Postanawia więc rozpocząć własne śledztwo.
Róże cmentarne Magdaleny Soboty to trzeci tom kryminalnej serii Śledztwa Herminy Wasylik.
Do lektury zaprasza Wydawnictwo Oficynka. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony.
Udział w konkursie
Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać powieść Róże cmentarne do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 2025-03-24 – trzeba więc się pospieszyć.
Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!
Książkę kupicie w popularnych księgarniach internetowych: