"Psychologia dla ciebie" dr Michaela A. Britta, to coś więcej niż zwykła książka psychologiczna. To zachęta do tego, by teorię wcielić w życie. Przyznam, że książka mnie niesamowicie zafascynowała. Zero nużących, psychologicznych wykładów, które często dla zwykłego czytelnika, są niczym czarna magia. Autor w bardzo ciekawy, przystępny i prosty sposób odkrywa przed nami tajniki wiedzy psychologicznej, ludzkich zachowań. Każdy z nas może osobiście zabawić się w badacza naukowego i przeprowadzić eksperymenty psychologiczne. Znajdziemy tutaj odpowiedzi na pytania m.in. takie jak - czemu mózg uwielbia ciekawość, jak zwiększyć kreatywność, dlaczego pamiętamy czy jak ciało wpływa na myśli.
Gwarantuję wam, że odkrywanie tych i wielu innych zagadnień, wprowadzi was niejednokrotnie w zdumienie i będzie świetną zabawą. A dzięki zdobytej wiedzy, uda nam się zabłysnąć w towarzystwie 😀 bo nie każdy ma okazję poznać takie ciekawostki, które mają wpływ na naszą codzienność i na nasze zachowania.

Polecam !!!

Informacje dodatkowe o Psychologia dla ciebie. Eksperymentuj i odkrywaj fascynujący świat ludzkich zachowań:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2024-02-15
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Psych Experiments
Dodał/a opinię: czarksiazek

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty

Zobacz opinie o książce Psychologia dla ciebie. Eksperymentuj i odkrywaj fascynujący świat ludzkich zachowań

Kup książkę Psychologia dla ciebie. Eksperymentuj i odkrywaj fascynujący świat ludzkich zachowań

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis