Recenzja książki: Mad World

Recenzuje: Bookszonki

Dawno nie trafiłam na tak dobrą książkę!

Wprost nie mogłam się od niej oderwać ani na chwilę.

Gdy tylko przeczytałam prolog już wiedziałam, że przepadnę. I tak właśnie było.

Madison i Madelaine są bliźniaczkami.

Tylko, że nie mają o sobie pojęcia a przynajmniej jedna z nich. Do czasu przypadkowego odkrycia w internecie.

Wiodą skrajnie różne życia - jedna ledwo wiąże koniec z końcem, mieszkając z uzależnioną matką na osiedlu przyczep.

Druga mieszka z ojcem, jednym z najbogatszych ludzi i wiedzie życie godne księżniczki w swoim pałacu.

Tylko czy na pewno?

Jak to często bywa, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma - to powiedzenie idealnie pasuje do sytuacji sióstr.

Dziewczyny postanawiają się zamienić miejscami na jakiś czas - a wtedy to się dopiero dzieje!

Istny rollercoaster, który nie zwalnia ani na chwilę.

Wręcz przeciwnie, przyspiesza cały czas by na pełnej prędkości uderzyć w ścianę na samym końcu.

I jak teraz żyć bez kolejnego tomu pod ręką, no jak?

Ilość tajemnic, intryg i zwrotów akcji jest niebywała a dzięki temu nie ma tu miejsca na ani gram nudy.

Historia jest skomplikowana a im dalej w nią brniemy tym więcej powstaje nowych pytań - pomimo, że dużo już sekretów odkrywamy to powstają nowe sytuacje, jakie nas rzucają w wir kolejnych wydarzeń.

W ogóle nie odczułam tej ilości stron, chciałam ciągle więcej i więcej, dlatego cieszę się już dziś na myśl o drugim tomie dotyczącym sióstr Cabot.

Mam pewne teorie na temat zniknięcia jednej z nich i wiem, że ktoś w treści książki już wpadł na podobny trop.

Czy okaże się słuszny?

Co się naprawdę stało z Laine?

Bolało mnie serce, gdy Ryan na przyjęciu zaręczynowym nie uwierzył Maddie ani nie zwrócił uwagi na szczegóły różniące siostry.

Myślę, że gdybym ja dostała taki filmik, też bym mogła zareagować emocjonalnie jednak to, co się dzieje później jest chore.

Aż się boję, jak potoczą się dalsze losy Maddie i jak dziewczyna będzie musiała sobie radzić w świecie bogaczy, gdzie nic nie jest tym, czym się wydaje być.

Z ogromną przyjemnością i czystym sumieniem polecam tę książkę, na pewno zostanie w Waszych głowach długo - tu jest nad czym się zastanawiać.

Tagi: romans Romans współczesny

Kup książkę Mad World