Elena po rozwodzie rodziców, wraz z mamą przeprowadza się do Kielc. Dziewczyna nie może się początkowo pogodzić z tą decyzją rodzicielki. Musiała wbrew sobie opuścić ukochaną Warszawę, przyjaciół, by w obcym miejscu, w klasie maturalnej zaczynać od nowa. Już pierwszego dnia poznaje nauczycielkę angielskiego, która również rozpoczyna nowe życie w Kielcach. Kobieta przyjechała z Gdańska, uciekając przed przeszłością.
Czy nowe miejsce stanie się dla obu kobiet nowym, lepszym początkiem? Żadna z nich niespodziewa się tego, co los im przygotował..

"Zagraj ze mną miłość" to piękna opowieść, która z pozoru zwyczajna, niesie ze sobą głębię. Autor książki Robert D. Fijałkowski zaprasza czytelnika do jednego z kieleckich liceum. Miejsce, w którym splatają się ze sobą losy bohaterów powieści, wciąga od pierwszego wrześniowego dzwonka. A w tle muzyka Chopina, dotykająca najczulszych strun serca. Zostałam zauroczona historią Julii i Eleny, ich zmaganiami z własną codziennością. Historią o przyjaźni, miłości, zagubieniu i niełatwych wyborach. Poznajemy trudności z jakimi musi borykać się licealna młodzież oraz ich nauczyciele. Książkę czyta się bardzo lekko i przyjemnie, pomimo tego, że porusza poważne tematy.
Dodatkowym smaczkiem są opisy świętokrzyskiej ziemi. Wędrujemy po kielecczyźnie, podziwiamy gołoborze i odkrywamy uroki wspinaczki na Święty Krzyż.

Cudowna propozycja na majówkę. Polecam 💚💚💚

Wydawnictwo eSPe
Robert D. Fijałkowski - strona autorska

Informacje dodatkowe o Zagraj ze mną miłość:

Wydawnictwo: eSPe
Data wydania: 2024-03-13
Dodał/a opinię: czarksiazek

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Zagraj ze mną miłość

Kup książkę Zagraj ze mną miłość

Będę tu z tobą
Robert D. Fijałkowski0
Okładka ksiązki - Będę tu z tobą

Pełna barw opowieść o obietnicy, którą złożyć może tylko prawdziwa miłość Dwudziestoletnia Zuzanna wraz z domem na Mazurach i prawem do dorobku artystycznego...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska