Incydent

W pociągu relacji Przemyśl-Warszawa dochodzi do ataku terrorystycznego, w którym ginie czterdzieści pięć osób.
Policja bardzo szybka trafia na trop pracownika, jedynego ocalałego, który prawdopodobnie stoi za zamachem.
Dla Natalii Kruger zastępczyni prokuratora ta sprawa nie jest tak oczywista i widzi wiele nieścisłości w prowadzonym przez policję i przełożonego śledztwie.
Niestety próba dotarcia do zleceniodawców okazuje się być niewygodna dla wielu wpływowych nazwisk.

"Incydent" to kolejna powieść autora, która bardzo mi się podobała. Jest to tylko fikcja literacka jednak to czego dotyczy fabuła śmiało mogłoby mieć odniesienie w życiu. A może ma?
To historia pełna tajemnic, mroczna i gęsta od nadmiaru intryg. Autor porusza tematy, które tak naprawdę są wyciszane,gdzie wpływy i pieniądze mają duże znaczenie, gdzie zwykły człowiek się nie liczy, a jego życie nie ma wartości.
"Incydent" to kryminał, który cechuje akcja pełna zwrotów akcji i zaskakującego finału.

Autor ma przyjemny styl, który wciąga czytelnika w świat wykreowany przez niego. Zaciekawia od początku i trzyma w napięciu po ostatnie strony.
Jeśli lubicie kryminały, które trzymają poziom i nie nudzą monotonią to polecam sięgnąć po książki autora.

Informacje dodatkowe o Incydent:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2023-01-19
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Zobacz opinie o książce Incydent

Kup książkę Incydent

To tylko dobra rada. To pan jest mężem Natalii i do pana należy okiełznanie charakternej żony. Osobiście uważam, że czasem trzeba przylać pyskatej babie, żeby przypomniała sobie, gdzie jej miejsce.

Tacy ludzie nie dożywają emerytury. Wyżej dupy nie podskoczysz, możesz co najwyżej skręcić sobie kark.

Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów
Piotr Borlik0
Okładka ksiązki - Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów

Tajemnicze wzgórze, na którym trzy wiekowe dęby nie pozwalają rosnąć innym drzewom. Tajemnicza rodzina, w której w każdym pokoleniu tylko najstarsi synowie...

Drudzy
Piotr Borlik0
Okładka ksiązki - Drudzy

Podczas gdy pod osłoną nocy na ulicach Gdańska odbywały się wyścigi samochodowe, doszło do napaści na młodą kobietę. Przed startem aut ktoś na motocyklu...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska