Cień przeszłości

"Cień przeszłości" to jedna z tych książek ,której lekturę dozuje się po troszeczku . Tak bardzo chce się dłużej spędzić czas z bohaterami ,że aż rozciąga się lekturę w czasie. Autorka kolejny raz zabiera czytelnika w świat pełen uczuć ,emocji i zwrotów akcji. Do tego nutka mroczności i przeszłość, która nie daje o sobie zapomnieć podsyca atmosferę .Obok tej książki ,jak i całej serii nie można przejść obojętnie .

"Prawdziwe zło często kryje się tam,gdzie chcemy go widzieć. Niebezpieczeństwo ma wiele imion,ale najwięcej krzywd wyrządzają nasza nieświadomość i psychiczna blokada,która nie pozwala nam otworzyć się na prawdę".

Mia Trovato po powrocie ze studiów postanawia pokazać bratu ,że potrafi być samodzielna. Czara goryczy przelała się po tym jak wielki don Fabio zniszczył jej związek z Sebastiano. Zbieg okoliczności pozwala dziewczynie na realizację planów o samodzielności szybciej niż się tego spodziewała. Praca w warsztacie samochodowym spada jej jak przysłowiowa "gwiazdka z nieba". Do tego przystojny mechanik Damiano wzbudza w Mii uczucia i napięcie ,którego nigdy nie czuła do żadnego mężczyzny. Niestety chłopak nie chce mieć z dziewczyną i jej rodziną nic wspólnego. Czy rodzące się uczucie wygra z przeszłością? Czy zbieg pewnych wydarzeń zniszczy to, co dopiero zaczęło kiełkować? Czy Mia i Damiano będą mieli szansę na szczęście?Czy przeszłość i niebezpieczeństwo wygra z uczuciem ?

"Człowiek idący w zaparte,zamykający się na głosy innych,w końcu staje się nieszczęśliwy".

Historia Mii i Damiano wzbudza wiele emocji. Czytając czujemy się częścią ich życia i wydarzeń . Kibicowałam im od samego początku,ale Autorka potrafi zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie i zrzucić na czytelnika przysłowiową "bombę". To właśnie powoduje ,że historie i przekazane w nich wartości od Weroniki zawsze pozostają w pamięci na długo. Żal się żegnać z rodziną Trovato i ich bliskimi,ale będę do nich wracać .

Was gorąco zachęcam do zapoznania się z losami bohaterów gwarantując Wam wachlarz wielu emocji i zwrotów akcji.

Informacje dodatkowe o Cień przeszłości:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2024-04-24
Dodał/a opinię: Ewelina Górecka

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Cień przeszłości

Kup książkę Cień przeszłości

Cały jestem twój
Weronika Tomala0
Okładka ksiązki - Cały jestem twój

On jest dziedzicem rodzinnej fortuny. Ją zawsze wytykano palcami. Więź między tą dwójką nigdy nie powinna się wydarzyć... Lilianna wie, jak gorzka potrafi...

Płynąc ku przeznaczeniu
Weronika Tomala0
Okładka ksiązki - Płynąc ku przeznaczeniu

Tam, gdzie znikają maski, triumfuje prawda. A prawda może zrodzić miłość. I może też zabić… Skromna studentka, Dominika, wyjeżdża na pierwsze...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska